Lifting brwi czy korekta powiek?

Sonni
· Utworzono: 7 lis 2019 · Zaktualizowano: 8 lis 2019

Witam, Od zawsze mialam problem z górnymi powiekami, mam tak zwane hooded eyes. Mam 26 lat, i zauważyłam ze z roku na rok coraz bardziej zaczyna mi przeszkadzać nadmiar skory który coraz bardziej mi przeszkadza w widzeniu, w efekcie czego automatycznie podnoszę brwi, przez co zaczęły pojawiać sie zmarszczki mimiczne które musze zwalczać mała ilością botoksu. Mialam rowniez pare razy podany botoks w celu podniesieni brwi lecz efektów nie bylo. Wolałabym postawić na trwalsza metodę której efekt bedzie widoczny przez kilka, kilkanaście lat, takze nici rozpuszczalne odpadają. Rozniez nie do końca chciałabym miec cięcie z widocznymi bliznami, aczkolwiek jeśli nie bedzie innego rozwiązania to jestem gotowa sie poświecić dla własnego komfortu. Prosze o poradę jaki zabieg wybrać oraz którego lekarza. Z góry dziękuje za odpowiedzi i sugestie.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

1 komentarz

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

  • Anonim

    8 lis 2019

    Masz problem z powiekami a zastanawiasz się nad korektą brwi z którymi problemu nie ma? Skup się jednak na powiekach. W przypadku gdy powieki utrudniają widzenie możesz zabieg zrobić nawet na NFZ. Lekarza musisz jednak sama wybrać.
    Ja w innej sprawie. Napisałaś "nie do końca chciałabym miec cięcie z widocznymi bliznami", czemu myślisz, że będą one widoczne? Na początku na pewno tak, ale łatwo je ukryć podkładem a potem stają się niewidoczne, zresztą lekarz wykonuje cięcia w linii gdzie załamuje się powieka i gdzie i tak jest wyraźna linia więc pozostałość po cięciach będzie wyglądać naturalnie. Nie obawiaj się, to dobre rozwiązanie

    Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!