Lift skroniowy, lat 28 - brak czucia, zgrubienie

anna2088
· Utworzono: 25 kwi 2016 · Zaktualizowano: 14 wrz 2017

witam, Mam 28 lat. Podjęłam sie liftingu skroniowego. Jestem 3gygodnie po operacjii Czy ciągły brak czucia z obu stron jest normalnym efektem? Czy wlosy przy bliźnie ktore wypadły odrosną ? Mam straszne zgrubienie tam i absolutnie zero czucia. Reszta skory jest jakby popalona,sucha skorupa i boje sie ze reszta wlosow wypadnie nieodwracalnie! Pomocy!!!!????Prosze o opinie.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

7 komentarzy

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

 • hankafarmington
  14 wrz 2017

  Hanna, USA.
  Zaden lekarz gdziekolwiek sie robi operacje nie bedzie robil poprawek na odleglosc. Ludziom brak zdrowego rozsadku I chcac zaoszczedzic robia operacje I po paru dniach jada za granice!!! Jesli juz ktos decyduje sie na zrobienie face lift to trzeba sobie posiedziec w kraju extra 3-4 tygodnie I w razie potrzeby zjawic sie w gabinecie u lekarza!!! Podziwiam odwage kobiet ktore!!! Nie wiedzialam ze juz 28 letnie panie robia face lift. Mam 62 lata I czuje sie swietnie we "wlasnej skorze" zycze powodzenia pani Annie.

  Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

 • Anonim

  25 lip 2016

  Dlaczego lekarz za granicą nie miałby brać odpowiedzialności? Ja czytam o wielu zabiegach wykonywanych w Polsce przez nawet bardzo znanych lekarzy i oni też nie kwapią się do brania odpowiedzialności za źle zrobiony zabieg .Niektórzy poprawią ,ale jeszcze każą sobie za to płacić.
  Brak czucia po 3 czy więcej tygodniach to rzecz normalna ,ale blizna ,którą widać na zdjęciu i ubytek włosów normalne już nie są . Czy miałaś jakieś zalecenia odnośnie dbania o blizny?
  Powinnaś skontaktować się z lekarzem ,który robił zabieg i mówić wprost o tym ,że zgłaszasz reklamację do źle wykonanego zabiegu żeby nie było wątpliwości co do ewentualnego żądania przez lekarza zapłaty za ponowny zabieg.
  Efekt to nie tylko podniesienie skóry.Jeżeli twarz wygląda dobrze ,ale skronie w wyniku źle zrobionego zabiegu wyglądają źle to nie można mówić o 100% satysfakcji.

  Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

 • guga
  24 lip 2016

  Serdecznie pani wspolczuje ..ale moim zdaniem to nigdy nie robi sie operacji zagranica ..lekarz nie bierze odp ..juz kilka takich przypadków znam ..Proszę sie skontaktować z Dr Andrzej Dmytrzak Szczecin ..
  Proszę mi odpisać co doradził pani dr to jest świetny
  Specjalista w takich sprawach ..

  Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

 • didey malec

  didey malec

  23 lip 2016

  Hej.
  I jak się dzisiaj czujesz?Jak efekty operacji?

  Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

 • anna2088
  25 kwi 2016

  I dlatego chcialabym zasięgnąć opinie innych lekarzy czy taka reakcja organizmu jest normalna po liftingu skroniowym.

  Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

 • anna2088
  25 kwi 2016

  Skontaktowalam sie z lekarzem telefonicznie gdyż mieszkam za granicą. Lekarz nie raczy dać mi wskazówek co mam dalej zrobic. Wyslalam do kliniki zdjecia i zero odzewu. Zapytał sie tylko czy jest efekt. Oczywiście ze jest efekt. Ale jak łysa bede to juz pół biedy? Rozkładam rece

  Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

 • dr Janusz Jaworowski

  dr Janusz Jaworowski

  · 25 kwi 2016

  Pani Anno,
  czy informowała już Pani o tym lekarza, który Panią operował 3 tygodnie temu, proszę z nim się skontaktować i przekazać te wszystkie pytania. A najlepiej skonsultować się osobiście zbada Panią i zapewne pomoże i wyjaśni.

  Dr. Janusz Jaworowski

  Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!