Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

face-lift nieduany ?

Anonim
mariaz99965
· Utworzono: 17 cze 2012 · Ostatnia odpowiedź 14 sty 2023

Mialam robiony face-lift,podniesienie powiek,22 tego miesiaca minie miesiac ,nadal nie mam czucia wpolowie twarzy,jedna powieka zaczyna mi opadac,zwlaszcza po snie,pozniej triszke sie podnosi,czy jest szansa na to ,ze to minie,bardzo sie martwie,mam jeszcze strupy na glowie,czy wrazie opadania powiek i braku czucia jest szansa na poprawe operacji?

18 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Aga91
    Użytkownik wyróżniony
    14 sty 2023

    Witaj czy czucie Pani wróciło sama zastanawiam się nad liftingem ale bardzo się boję

  • Anonim
    mala188578
    7 sty 2013

    Nie normalny lifting tylko midface lifting czyli srodkowej części twarzy a to sie tyczy srodkowej części policzka. Czytalas moje wypowiedzi wcześniej ? Pare dni temu czytałam na tym forum tylko w innym temacie ze doktor L.Lembas dokładnie opisał ta metodę. Przepraszam ale nie będzie mnie w najbliższych dniach na forum bo zaczynam za dużo myśleć o operacji.

  • Anonim
    usuniety_uzytko87131
    5 sty 2013

    Usunęliśmy ten post zgodnie z prawem do usuwania danych.

  • Anonim
    mala188578
    5 sty 2013

    Niestety nie słyszałam nic o podnoszeniu policzkow przez powieki dolne.Ja będę mic cięcie z bokow głowy w miejscach owlosionych.Dzisiaj dostałam telefon, ze moja operacja zostanie przesunięta,bo doktorowi coś wypadło i nie moze operowac 18,jeszcze nie znam daty operacji we wtorek będziemy ustalać nowa datę. Troce sie już nastawilam na tego 18 stycznia ale trudno siła wyższa .

  • Anonim
    usuniety_uzytko87131
    4 sty 2013

    Usunęliśmy ten post zgodnie z prawem do usuwania danych.

  • MUDr. Otakar Lucák

    MUDr. Otakar Lucák

    · 4 sty 2013

    Na naší klinice v Ostravě - Česká republika - provádíme face lifting již 16 let. Máme opravdu výborné výsledky a žádné vážné komplikace. Cena operace je 1.200 Eu. Foto a reference najdete na ************* Zdravím a přeji hezký den. prim.MUDr.Otakar Lucák,Ostrava,ČR mail-***************

  • Anonim
    mariaz99965
    4 sty 2013

    Ja go robilam w tajlandi,efekt zadawalajacy ale czucia brak,mieszkam w australi,nie mam teraz wiecej czasu na pisanie,jesli cie cos interesuje to porozmawiamy jutro,bo dzisiaj u nas 40st i jade nad ocean,pozdrawiam.

  • Anonim
    mala188578
    4 sty 2013

    Napisz proszę coś wiecej o tym liftingu,gdzie byl robiony, jakie efekty na twarzy? Mam nadzieje ze czucie w twarzy powróci.Pozdrawiam

  • Anonim
    mala188578
    4 sty 2013

    Nie pamietam dokładnie o jakiej metodzie mówił ale pamietam, ze chciał podciagnac do góry te poduszki i chyba miałam mieć cięcie z boku oczu,gdzieś miedzy oczami a brwiami dokładnie nie pamietam.przestraszylam sie wtedy.Pomyślałam ze jak to podciagnac a nie usunąć ale po 4 latach pojechałam do 2 klinik w Niemczech i powiedzieli mi to samo nie usunąć-wyciąć tylko podciagnac a problem ma zniknąć.Teraz oceniam bardzo dobrze doktora Szyta, ale zdecydowałam sie w Niemczech bo koleżanki mi polecily lekarza no i zobaczymy.Trochę sie boje.trzymajcie za mnie kciuki.

  • Anonim
    mariaz99965
    4 sty 2013

    Ja mialam robione piersi,tzn powiekszane i jestem bardzo zadowolona ,ale metoda pod pachami,tzn,ciecia sa pod pacha i tamtendy sa wlozone implanty,szwy sie pieknie zagoily,wtopily w naturalne zmarszki i nic nie widac,natomiast mialam robiony face-lift,od nosa w goreokolo 7miesiecy temu i nadal nie mam czucia w polowie twarzy,czuje sie fatalnie.

  • Anonim
    gosc187766
    3 sty 2013

    Jola. O jakiej metodzie mowil dr Szczyt?? Czy takie podniesienie policzkow zlikwiduje ten problem? Domyslam sie o co chodzi z ta limfa pod oczami.

  • dr Jerzy M. Chęciński

    · 3 sty 2013

    Życzę Pani powodzenia i prosiłbym o ewentualne przesłanie zdjęc przed i pooperacyjnych.

    Pozdrawiam,
    Dr Jerzy Chęciński


    Gabinet Chirurgii Plastycznej
    dr Jerzy Chęciński
    ***********
    ******
    tel. ******
    mobil: ********
    e-mail: ***********
    **********

  • Anonim
    mala188578
    2 sty 2013

    Tak jak pisałam wyżej mój problem jest bardziej skomplikowany, pod oczami a właściwie jeszcze pod dolina łez zatrzymała mi sie linfa i mam opuchniete poduszki jest mi cieżko to opisać. Byłam u wielu lekarzy w Polsce i nie potrafili mi pomoc i nie wiedzieli co z tym można zrobić.W klinice w Polanicy powiedzieli mi ze ich pielęgniarka miała taki sam problem i po operacji wyszło jeszcze gorzej, byłam jeszcze u 5 znanych lekarzy i jakich głupot od nich sie nasluchalam to nawet szkoda opisywać. Jedynym lekarzem jaki mi powiedział o możliwości podniesienia policzkow trochę inna metoda niż w Niemczech byl drSzczyt ale było to jakiś 4 lata temu i bałam sie. Myślałam, ze można w inny sposób i nie byłam pewna wtedy ,tego lekarza, a teraz wiem ze ty on z wszystkich tych lekarzy orientowal sie w sytuacji i moim problemie. Zdecydowałam sie na klinika w Niemczech bo moje koleżanki polecily mi lekarza ktory będzie mnie operował. Opisze co i jak po operacji

  • dr Jerzy M. Chęciński

    · 2 sty 2013

    Witam Panią,

    Myślę, że zbyt wcześnie Pani decyduje się na tak poważny zabieg. W chwili obecnej są mniej inwazyjne metody pozwalające na poprawę owalu twarzy. tj: przeszczep tłuszczu, Silhouette Lift i Silhouette Soft. Opisy zabiegów znajdzie Pani na mojej stronie internetowej.

    Pozdrawiam,
    Dr Jerzy Chęcisńki

    Gabinet Chirurgii Plastycznej
    dr Jerzy Chęciński
    ********
    *******
    tel. **********
    mobil: ********
    e-mail: ******
    **********

  • Anonim
    mala188578
    28 gru 2012

    Witam! Ja będę mieć lifting twarzy 18 stycznia w NIemczech a dokładnie midface lifting czyli nie całkowity lifting, tylko środkowej części twarzy.OPisze pózniej rezultaty, trochę sie boje bo jestem jeszcze młoda mam 34 lata ,a mój problem jest trochę skoplikowany.




  • Anonim
    Ona142945
    9 paź 2012

    Witam, już długo zastanawiam sie nad liftingiem twarzy ale podjęcie decyzji odciągam z powodu braku prawdziwych opinii Pacjentek. Wszystko to jest agitowanie do zabiegu a nie rzetelne, prawdziwe opisy doznań i stanów po operacji. Może znajdzie sie ktos kto uczciwie opowie jak to u konkretnego lekarza wygląda i na co zwrócic szczególną uwagę. Moja koleżanka miała operację piersi i ma przemieszczone dwie brodawki. Lewa otoczka brodawki jest wycięta tak krzywo , że ani brodawka nie jest na srodku ani ta otoczka nie jest okragła. Widać to juz na pierwszy rzut oka. Sa tez inne niedoskonałości jak krzywe cięcie nie w linii prostej itp. PRZESTRZEGAM od deklaracji do realizacji bywa przepaść. Ja z kolei prosze o kontakt kogos po liftingu twarzy. Bardzo proszę.

  • Anonim
    mariaz99965
    20 cze 2012

    A moze pan doktor Lembas znajdzie czas na odpowiedz?

  • Anonim
    mariaz99965
    20 cze 2012
    Najlepszy komentarz

    Dlaczego nie ma zadnej odpowiedzi ani nawt jednego postu,czekam to dla mnie wazne,piszcie jakie macie doswiadczenia,myslalam,ze jakis lekarz cos napisze,poradzi ale tu tylko sie chwali jakosc zabiegow,naciaga kobiety a jak cos nie tak to zmowa milczenia,bardzo mi smutno.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama