Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Endoskopowy lifting 2/3 twarzy metoda Ramireza

Anonim
gosc81517
Szczecin · Utworzono: 14 sty 2013 · Ostatnia odpowiedź 15 maj 2013

Dzien dobry Mam 30 lat.Srodkowa czesc twarzy jest plaska,a policzki znajduja sie na dole. Interesuje mnie endoskopowy lifting srodkowej czesci twarzy. Znalazlam informacje, zdjecia dra Mamedova z Rosji. Jest bardzo duzo zdjec z przed jak i po operacji kobiet mlodych i starszych. Zdjecia sa powalajace. Nie mam informacji na temat tej metody, i chcialabym poradzic sie Polskich specjalistow. Czy w Polsce lekarze wykonuja taka metode liftingu? Chyba jeszcze jest dr Surov z Kalingradu, ktory tez operuje ta metoda. Bardzo prosze o odpowiedz. Pozdrawiam

5 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Kachna
    15 maj 2013

    Napisz po po lifcie nićmi - jestes zadowolona z efektów ?

  • Anonim
    jooola
    11 kwi 2013

    witam serdecznie i dzieki za odpisanie ja przewertowalam duzo i wiem ze w czechach robia ale nie wiem czy dobrze ,,,obecnie jestem przed liftem nicmi aptos ,,,,light lift thread 2 g duzo czytam sledze co i jak ...jutro mam miec zabieg i jezeli tylko bede mogla to zaraz podziele sie zabiegiem ...pozdrawiam.obecnie juz robilam botoks ,i kwas w usta ,jest ok ,,,,powie tak mozna sie duzo zmienic nawet przez usta. pozdrawiam serdecznie.

  • Anonim
    gosc193754
    11 kwi 2013
    Najlepszy komentarz

    Bo w POlsce endoskop czola robi chyba tylko dr Bienkowski , i jeszcze ..... (nie pamietam nazwiska) ,ale nikt nie robi srodkowej czesci twarzy. Ogolnie beznadziejnie, a szkoda, bo mlode osoby nie maja co liczyc na spaktakularne zmiany. Zaczynam szukac lekarzy w innym kraju . Zaplace wiecej,ale bede wiadziala za co place. W POlsce przeszlam 4 operacje ,u jednego z lepszych chirurgow , i wszystke nie sa wykonane tak jak powinny. Ja rozumiem ,ze jedna mogla nie wyjsc , bo poprawka po niekompetentnym \"lekarzu\" ,ale u mnie wyszly wszystie byle jak !!!!! Jestem wsciekla!!!!!!! .
    Jezeli mam byc operowana a efekty nie sa satyfakcjonujace to o czym tu wogole mowa! Place za to nie male pieniadze , i oczekuje aby chirurg przylozyl sie do tego jak najlepiej, a tym czasem po operacji widze byle jakie efekty niczego nie warte.

  • Anonim
    jooola
    5 kwi 2013

    witam,,, ja tez jestem zainteresowana ta metoda i znalazlam dr.Bieńkowskiego ktoren robi zabiegi ta metoda ale do końca nie wiem czy akurat twarzy czytalam o czole . pozdrawiam.

  • Anonim
    gosc81517
    15 sty 2013

    halooooo.....Dlaczego taka cisza ? Czy jest cos wiadomo na temat tej metody?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama