Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Lifting twarzy w wieku 30 lat

Anonim
Anonim
Gdańsk · Utworzono: 10 sty 2021 · Ostatnia odpowiedź 19 lip 2021

Czy któraś z Pan robiła lifting operacyjny w wieku 30 lat w celu nadania kocich rysów twarzy? Jeśli tak, proszę o polecenie kliniki/ lekarza. Proszę nie proponować alternatyw medycyny estetycznej, w moim przypadku nie zadziałały żadne z technik, ale gorąco polecam w celu poprawy jakości cery. Chodzi mi o efekt w stylu Belli Hadid.

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim

    Anonim

    19 lip 2021

    Slowineczka, dziękuję za odpowiedź! To jeden z powodów, dla którego nie chciałabym mieć nici. Myślę, że będę musiała się wybrać do Korei. Tam robią lifting w każdym wieku.

  • Anonim

    Anonim

    8 kwi 2021

    Dla mnie zarówno ona jak i jej siostra to jedne z brzydszych kobiet w Hollywood;) Nie przechodziłam nigdy liftingu, ale miałam APTOS (nie chciałam efektu foxy, tylko uniesienie brwi po całości) i nie jestem zadowolona (zrosty, „trójkąty” na czole, obrzęki od około roku). Nie polecam.

  • Anonim
    Anax
    19 sty 2021

    Wiesz co, to nie jest tak, często to co widzimy u kogoś, nie jest możliwe u nas. Dlatego ważne jest, żeby radzić się dobrych plastyków, którzy nie idą za $, ale za dobrem pacjenta. Ja np. chciałam zrobić tył, mam niezły tyłek, ale chcialam lepszy, lekarz mi odmówił, bo powiedział, że mam za mało tłuszczu, a implanty są zbyt niebezpieczne.

    Co do liftingu, to sama nie miałam, ale czytałam, że smas jest świetna metoda. Dużo lepsza nic Deep plan lifting. Co do jakichś tamnici itp itd, nie zabieram głosu, ja w to nie wierzę, ale to moja opinia.

  • Anonim
    KatarzynaZiemianowic
    12 sty 2021
    Najlepszy komentarz

    Ja mam wrażenie, że taki efekt uzyskasz nićmi. To tzw. lifting foxy eyes.

  • Anonim

    Anonim

    12 sty 2021

    [Edit]
    Anax
    Dziękuję za komentarz! Czyli lifting brwi też podnosi końcówkę oka i nadaje wrażenie "skośnego" oka? Mam wrażenie, że ta skóra jest mocno naciągnięta z boku, na skroni, nie na samym czole, i że to też ciągnie przez skroń policzek do góry.
    Może to zależy od budowy twarzy. Ja taki efekt naciągnięcia oka, końcówki brwi i policzka mam tylko kiedy ręką naciągnę skroń. Kiedy naciągnę coś nad brwiami, mam nieładny zdziwiony wyraz twarzy

  • Anonim
    Anax
    11 sty 2021

    Szczerze myślę, że ona raczej nie przeszła liftingu. Chyba miała zabiegi związane z zaostrzeniem rysów, czyli najprawdopodobniej zmniejszenie ilości tłuszczu, możliwe że usunięcie tłuszczu w policzkach, lifting podbródka, chyba coś z nosem. I brwi.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama