Utwórz wątek

Lifting twarzy w wieku 30 lat

Lilialavorova
Gdańsk · Utworzono: 10 sty 2021 · Zaktualizowano: 19 sty 2021

Czy któraś z Pan robiła lifting operacyjny w wieku 30 lat w celu nadania kocich rysów twarzy? Jeśli tak, proszę o polecenie kliniki/ lekarza. Proszę nie proponować alternatyw medycyny estetycznej, w moim przypadku nie zadziałały żadne z technik, ale gorąco polecam w celu poprawy jakości cery. Chodzi mi o efekt w stylu Belli Hadid.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

4 komentarze

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

 • Anax
  19 sty 2021

  Wiesz co, to nie jest tak, często to co widzimy u kogoś, nie jest możliwe u nas. Dlatego ważne jest, żeby radzić się dobrych plastyków, którzy nie idą za $, ale za dobrem pacjenta. Ja np. chciałam zrobić tył, mam niezły tyłek, ale chcialam lepszy, lekarz mi odmówił, bo powiedział, że mam za mało tłuszczu, a implanty są zbyt niebezpieczne.

  Co do liftingu, to sama nie miałam, ale czytałam, że smas jest świetna metoda. Dużo lepsza nic Deep plan lifting. Co do jakichś tamnici itp itd, nie zabieram głosu, ja w to nie wierzę, ale to moja opinia.

  Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

 • KatarzynaZiemianowic
  12 sty 2021
  Najlepszy komentarz

  Ja mam wrażenie, że taki efekt uzyskasz nićmi. To tzw. lifting foxy eyes.

  Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

 • Lilialavorova
  12 sty 2021

  [Edit]
  Anax
  Dziękuję za komentarz! Czyli lifting brwi też podnosi końcówkę oka i nadaje wrażenie "skośnego" oka? Mam wrażenie, że ta skóra jest mocno naciągnięta z boku, na skroni, nie na samym czole, i że to też ciągnie przez skroń policzek do góry.
  Może to zależy od budowy twarzy. Ja taki efekt naciągnięcia oka, końcówki brwi i policzka mam tylko kiedy ręką naciągnę skroń. Kiedy naciągnę coś nad brwiami, mam nieładny zdziwiony wyraz twarzy

  Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

 • Anax
  11 sty 2021

  Szczerze myślę, że ona raczej nie przeszła liftingu. Chyba miała zabiegi związane z zaostrzeniem rysów, czyli najprawdopodobniej zmniejszenie ilości tłuszczu, możliwe że usunięcie tłuszczu w policzkach, lifting podbródka, chyba coś z nosem. I brwi.

  Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!