Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Wybielanie Dr Martin Schwarz Expert 20% - opinie o zabiegu

Anonim
LUKI561384
Gdańsk · Utworzono: 28 sie 2017 · Ostatnia odpowiedź 28 cze 2022

Czesc byłem u stomatologa i i po skalingu Pani doktor poleciła mi zrobienie nakładek i wybielanie zębów preparatem Expert 20% podbno to cos w stylu Opalescenca 20% czy ktos z was moze tego używał? dajcie znac jakie sa efekty i czy naprade nie boli bo stomatolog zarzekala sie ze po tym nie bola zęby

7 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    olkas
    28 cze 2022

    Ja wybielałam zęby metodą nakładkową, efekt jest rewelacyjny i długotrwały. Wybielałam zęby pół roku temu i do dzisiaj jest efekt WOW. Jestem bardzo zadowolona. Wybieliło mi zęby o kilka tonów. Także spokojnie polecam tę metodę. Wybielałam w klinice na placu szczepańskim w Krakowie. Trzeba znaleźć profesjonalną klinikę dentystyczną, aby wybielić zęby solidnie. Ja bardzo polecam!

  • Anonim
    Martusik89765231
    11 sty 2022

    Expert 20% jest ok ale jak masz do wyboru Experta 38% to bym wybierała Expert 38%. Efekt jest o wiele lepszy. Ja jestem bardzo zadowolona mimo tego ze mam mała nadwrażliwość i Pani doktor sugerowała własnie Experta 20% ale Expert 38% nie spowodował żadnego bólu i mega super efekt. Polecam nawet dla osób które mają mała nadwrażliwość zębów.

  • Anonim
    Malgorzata43
    22 paź 2021

    Jestem w trakcie wybielania zębów i delikatna nadwrażliwość wystąpiła, jednak nie jest to nie do zniesienia. Ogólnie mam wrażliwe zęby, więc pewnie dlatego. Zdecydowałam się na wybielanie w klinice Unident (Wrocław), ponieważ bałam się wybielania na własną rękę za pomocą preparatów ogólnodostępnych. Na efekt końcowy jeszcze czekam, ale już widzę, że zęby są bielsze. Nie wiem, czy wszyscy o tym wiedzą, ale bardzo ważne jest w trakcie wybielania zębów trzymanie tzw białej diety o czym zostałam oczywiście poinformowana.

  • Anonim
    Aatpa82
    31 mar 2021

    Wybielanie zębów jest bezbolesne, przynajmniej tam, gdzie ja robiłam, czyli w Duodental w Siechniach. Świetny gabinet z przemilym personelem, gdzie po zabiegu widać duże efekty. Ja jestem bardzo zadowolona, znacznie poprawilam dzieki temu swój uśmiech.

  • Anonim
    Jagoda36
    18 lis 2020

    Ja wybielałam zęby w Unident Union Dental SPA we Wrocłaiu już ponad pół roku temu. Efekt jest nadal tak piękny jak zaraz po wybieleniu

  • Anonim
    tomek819986
    17 lip 2019

    zgadza się super efekt po Expert 20% ale moim zdaniem Expert 38% rządzi daje efekty jak na blogach jednak na podtrzymanie koloru zębów polecam Bioscaling jest naprawdę skuteczny i tańszy niż skalinng u stomatologa a porównywalny efekt

  • Anonim
    Marta586909
    8 paź 2017

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama