Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Siniak po niciach PDO nie chce zniknąć

Anonim
Ana6
Użytkownik wyróżniony
Warszawa · Utworzono: 25 sie 2021 · Ostatnia odpowiedź 23 sie 2022

Dzien dobry, 2 tygodnie temu miałam zabieg nićmi PDO. Do dzisiaj mam zasinione to miejsce. Oczywiście na początku siniak był wielki i ciemny, teraz jest lepiej, ale nadal jest. Czy to normalne? Czy mogę czymś przyspieszyć znikanie? Siniak jest na nosie.

9 komentarzy

Reklama
  • dr Katarzyna Mudel

    · 23 sie 2022
    Najlepszy komentarz

    Po zabiegach związanych z implantacja nici często zdarzają się siniaki.
    Potrzeba czasu na ich resorbcję. Najczęściej ok 2 tyg. Pomocna może okazać się maść z Arniką.

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    8 wrz 2021

    Z efektu jestem mega zadowolona, siniaki były bardzo duże, oczy opuchnięte, po ok. 2 tyg. wszystko wraca do normy 😊 Na twarzy skóra jest bardzo wrażliwa, więc siniaki raczej występują zawsze.

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    8 wrz 2021

    Ja mialam 80 nici na twarzy przy dwóch zabiegach, po 40 na zabieg :)

  • Anonim
    AgnieszkaOliwiak
    31 sie 2021

    Jej, ja tez mialam robione nici i ciekawa jestem, ile Tobie aplikowali? A sińce znikają po około 2 tyg.

  • Anonim
    Jolantawaszczyk
    31 sie 2021

    No niestety, ja miałam zabieg HIFU... piszą, że bez problemu po zabiegu można funkcjonować i lekkie opuchnięcie i siniaczki mogą być. Totalna nieprawda. Miałam robione ręce tzw. pelikany, wyglądały okropnie takie wybroczyny i sińce nie do opisania. Na szczęście to ręce i zakrywałam, ale gdyby to inne części ciała to masakra. Smarowałam maścią z kasztanowca i arniką i niestety nic innego na to nie pomoże.

  • Anonim
    DennisBielecki
    31 sie 2021

    Siniaki są częste, jeśli bierzesz aspirynę, leki rozrzedzające krew lub palisz papierosy. Widzę osobę, która wykonała zabieg i/lub rozmawiam z nią bezpośrednio. Siniaki zawsze mogą wystąpić po inwazyjnych zabiegach na twarzy.

  • Anonim
    Ana6
    Użytkownik wyróżniony
    28 sie 2021

    Już zaczelam smarować. U Ciebie jak długo znikały?

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    27 sie 2021

    Miałam robioną nićmi całą twarz i na oczach bardzo dłuugo były siniaki, więc trzeba czasu.

  • Anonim
    angela1989
    Użytkownik wyróżniony
    27 sie 2021

    Hejka, możesz smarować żelem z arniki😊

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama