Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Kurze łapki u 27 latki - zabiegi

Anonim
weronika0204
Szczecin · Utworzono: 6 paź 2021 · Ostatnia odpowiedź 13 paź 2022

Hej,

Mam nadzieje, że znajdę tu odpowiedz na nurtujące mnie pytanie i ktoś cos doradzi, bo już patrzeć nie mogę na swoją skore pod oczami. Od około dwóch lat zauważyłam, że pogłębiają mi się zmarszczki w okolicy oczu. Zawsze je miałam przy uśmiechaniu i smianiu, ale teraz są już widoczne nawet jak mam twarz zrelaksowana. Niestety mam bardzo cienka skore. Los mnie trochę pokarał i od 7 lat choruje na hashimoto, a od 2,5 roku na reumatoidalne zapalenie stawów, wiec większość dobrych i skutecznych zabiegów w moim przypadku jest przeciwskazana. Czy ktoś może wie jakie zabiegi wchodzą w gre w moim przypadku, które chociaż trochę zredukują te paskudy. Dodam, ze cera tez dużo przeszła, rozszerzone pory, blizny potrądzikowe i co jakiś czas mam nawrot trądziku. Czy na takie mankamenty skory tez jesteście w stanie cos mi doradzić. Jestem jeszcze młoda, a czasami widzę osoby w wieku 40 lat i nie maja tak zajechanej skóry jak ja. Stosuje kremy przeciwzmarszczkowe pod oczy, ale wiadomo to nie cofa tych wgłębien niestety.

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    JKuch
    13 paź 2022

    Ja usuwałam kurze łapki kwasem hialuronowym i mi bardzo pomogło. W Twoim przypadku nie szukałabym odpowiedzi na forach, tylko skonsultowała się ze specjalistą, może zaproponuje Ci coś innego. Ja ten, zresztą i inne zabiegi robiłam w SCM estetic i bardzo polecam. Mają bardzo dużą ofertę i poważnie podchodzą do pacjenta, więc jestem przekonana, że Ci pomogą

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama