FOTONA ENDOLIFTING - czy to bezpieczny i skuteczny zabieg?

Anonim
Ma_gorzata_Krajewska
· Utworzono: 3 lis 2022 · Ostatnia odpowiedź 30 mar 2025

Dzień dobry, mam 47 lat, na twarzy coraz bardziej widać grawitację. Słyszałam o zabiegu fotona endolifting. Czy to skuteczny i bezpieczny zabieg? Czy można go zrobić również na usta? Jak wygląda skóra tuż po zabiegu (czy jest zaczerwieniona), czy zabieg jest bolesny?

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    TatianaAnastazja
    30 mar 2025

    Endolifting Fotona to nowoczesny, mało inwazyjny zabieg laserowy, który stymuluje produkcję kolagenu, ujędrnia skórę i poprawia jej napięcie. Dyskomfort jest zazwyczaj minimalny. Można odczuwać delikatne ciepło i lekkie „ciągnięcie” skóry, ale większość osób toleruje go dobrze. W razie potrzeby można zastosować krem znieczulający. Jak jesteś też po takim zabiegu to warto też pamiętac o zabiegach pielęgnacyjnych jak które mogą wspomagać proces odnowy skóry po laserze. Nawilżające i kojące kosmetyki (np. z kwasem hialuronowym czy kolagenem) będą dobrym wyborem.
    Zaleca się odczekać około 7–10 dni po laserze przed wykonaniem bardziej zaawansowanych zabiegów pielęgnacyjnych.

  • Anonim

    Anonim

    3 lip 2023

    Ja polecam ! U mnie podobny problem, zabieg rozprawił się ze zmarszczkami w znacznym stopniu. Robiłam w Lk medzie w Krakowie. Zabieg w sumie bezbolesny.

  • Anonim
    MartaOstojska
    27 mar 2023

    Będzie to bezpieczny zabieg jeśli wybierzesz się do dobrego gabinetu, gdzie jest lekarz z odpowiednimi kwalifikacjami. Najlepiej jakbyś popytała też na grupach na FB. Na pewno coś dziewczyny doradzą.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama