Dermapen uczulenie, podrażnienie

Anonim
Daria82
Poznań · Utworzono: 14 cze 2024

Witam. Mam pewien problem. 18 dni temu przeszłam zabieg urządzeniem który niestety nie był oryginalnym dermapenem. Skóra po 2 dniach doszła do siebie i nic nie wskazywało na to jak się to rozwinie. Aktualnie pojawiła się bardzo duża reaktywność skóry. Rumien na policzkach. Plamy czerwone na czole i brodzie. Obecnie aby to wyciszyć stosuje krem SVR cicavit +. Skóra po nocy i grubej warstwie kremu jest w miarę uspokojona ale z nadal widocznym rumieniem na skórze. Wystarczy że ja umyję z ranaletbia woda i delikatnym żelem napadowy rumien wraca. Jestem podłamana. Nigdzie nie mogę dostać się aktualnie do dermatologa. Pierwsze wizyty dopiero na początek lipca. Na szyi wystarczy że się podrapie i widoczne slady. Co mogło się stać? Zabieg wykonywała kosmetyczka. Tak wiem, że nie był to dobry pomysł ale czasu już nie cofnę. Co można zrobić aby złagodzić te zmiany do czasu wizyty? Jakie zabiegi trzeba by wykonać? Bardzo proszę o poradę.

0 komentarzy

Reklama

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama