Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Rozejście mięśnia prostego brzucha

Anonim
magda1606
Tuchola · Utworzono: 16 wrz 2020 · Ostatnia odpowiedź 16 gru 2020

Witam, jestem po 2 porodzie. Pierwsza cesarka, po której rozszedł mi się mięsień prosty brzucha, drugi poród siłami natury. Mój brzuch po ciążach to jakieś nieporozumienie... Dalej wyglądam jakbym była w ciąży... Jestem osobą szczupłą, a mój brzuch jest ogromny 😔 strasznie się z tym czuję... Chciałabym zapytać, jakiego zabiegu mogłabym się podjąć w celu poprawy wyglądu oraz orientacyjną cenę i jak długo po drugiej ciąży musiałbym odczekać, aby podjąć się operacji.

1 komentarz

Reklama
  • ClinicForYou

    · 16 gru 2020

    Witam!

    Zazwyczaj zaleca się plastykę brzucha. W zależności od Pani ogólnego stanu zdrowia okres, w którym będzie można wykonać zabieg może być rożny. Zazwyczaj należy odczekać 1 rok od cesarskiego cięcia, gdyż dopiero po tym czasie brzuch będzie miał swój ostateczny wygląd. W tym czasie blizna po cesarkim cieciu dojrzewa, a rozciągnięte tkanki brzucha obkurczają się. Należy również odczekać okres karmienia piersią. Jest to czas od 4 miesięcy do roku czasu od zaprzestania karmienia. Biorąc pod uwagę szczegółowe informacje od Pani, będzie można mniej bardziej określić czas po jakim w Pani przypadku operacja byłaby możliwa.

    Zapraszamy na bezpłatną wycenę (na podstawie zdjęć) Nasza klinika mieści się we Wrocławiu.

    Pozdrawiamy,

    Clinicforyou

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama