Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Plastyka brzucha i liposukcja

Anonim
JoannaPe
Wrocław · Utworzono: 12 lut 2020 · Ostatnia odpowiedź 15 kwi 2021

Witam. Jestem 10 tygodni po plastyce brzucha z liposukcją pełną plus boki. Nie jestem zadowolona z efektu. Czego domagać się od lekarza? Na końcu dodam zdjęcia przed operacją.

14 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Ariena
    15 kwi 2021

    Ale tu nie chodzi o pracowanie nad tłuszczykiem tylko o to, że rozciągniętej skóry, rozstępów nie da się wyćwiczyć lub poddać lipozie.

  • Anonim
    IwonaMisuk
    15 kwi 2021

    Jestem podobnego zdania, efekty po zabiegu na zdjęciu wyglądają ok. Wiadomo, że zostanie troche tłuszczyku, ale nad tym przecież można popracować, jak to mówią, nie ma nic za darmo. dieta i aktywność fizyczna i powinno być ok. Powodzenia.

  • Anonim
    Ariena
    13 kwi 2021

    Lipoliza laserowa to w moim przypadku niewiele by dało... teraz, po 5 tyg. czuję się już dobrze, a efekty są super!

  • Anonim
    manka
    13 kwi 2021

    Warto sobie poczytać o lipolizie laserowej, nacięcia są mniejsze, skóra po zabiegu zostaje jędrna, ale wiadomo, trzeba też ćwiczyć i o siebie dbać. W klinice Elite w Warszawie można przejść taki zabieg, ja uważam, że to lepsza opcja. Czy po takim zabiegu warto jeszcze poddać się poprawce, nie sądze. a na efekty fakt, trzeba jeszcze poczekać, nie ma się co "pieklić", ciało musi wrócić do formy.

  • Anonim
    Ariena
    11 mar 2021

    Ja już po 3 dobę i póki co czuje sie kiepsko, słabo i ból pleców koszmarny. Mam jednak nadzieję, że pod gorsetem kryje sie oczekiwany efekt, bo ja na poprawki już bym sie nie pisała.

  • Anonim
    Ariena
    7 mar 2021

    Klinika Chęciński Warszawa. Dopadł mnie mega stres. Płaciłaś za te poprawki? Ja nie wiem, czy dałabym radę iść na poprawki, skoro już teraz tak się denerwuję. Faktycznie, mogłoby to u Ciebie wyglądać lepiej, jak porównuję zdjecia innych kobiet, ale może po prostu czasem fizjonomia czy skóra nie pozwala zrobić tego lepiej.

  • Anonim
    JoannaPe
    7 mar 2021

    Gdzie idziesz na operację?

  • Anonim
    JoannaPe
    7 mar 2021

    Klinika Ch., komentarz z wczoraj to efekt po 2 poprawkach. Lekarz teraz nie odpowiada na email. W dalszym ciągu nie jest to taki efekt, jakiego oczekiwałam i jaki Pan doktor obiecał czyli "brzuch jaka deska".

  • Anonim
    Ariena
    7 mar 2021

    Przepraszam, nie zauważyłam nazwy kliniki 🙂 Jednak interesuje mnie, czy były poprawki, czy też pozostała Pani przy pierwotnym wyglądzie i czy teraz jest Pani zadowolona. Co z tymi nadmiarami skóry, które były na zdjęciach wcześniejszych? Ja idę jutro na abdomino i bardzo się boję.

  • Anonim
    Ariena
    7 mar 2021

    Zapytam raz jeszcze - gdzie robiłaś operację? Czy teraz po upływie roku jesteś zadowolona?

  • Anonim
    JoannaPe
    6 mar 2021

    Tak to teraz wygląda.
    Ahmed chiroplastica.

  • Anonim
    Ariena
    3 mar 2021

    Gdzie robiłas tą operację?

  • ClinicForYou

    · 16 gru 2020

    Witam,

    Jest jeszcze za wcześnie na ocenianie efektu. Na ostateczne rezultaty należy poczekać do roku czasu.

    Pozdrawiamy,

    Clinicforyou

  • Anonim
    Renia806689
    15 sie 2020
    Najlepszy komentarz

    Witam. Też myślę o operacji plastycznej brzucha, gdzie ty robiłaś ja będę jakby co w Szczecinie.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama