Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Plastyka brzucha - jak opiekować się ranami

Anonim
BellaItalia7
Radom · Utworzono: 5 kwi 2022 · Ostatnia odpowiedź 20 paź 2022

Witam , Jest tutaj ktoś ktoś ostatnio robił plastykę brzucha u doktora Furmanka w Czechach? Jakieś opinie? Ja jestem blisko tydzień po abdominoplastyce i zastanawia mnie czemu mam nie przemywać, dezynfekować chociażby oceniseptem pępka i szwów. Mam zostawić zaklejone nic nie ruszać nie odkażać. Jadę 11.04 na zdjęcie szwów z pępka bo w podbrzuszu mam szwy rozpuszczalne. Może ktoś coś, bo się trochę denerwuję.

12 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    RafaCoralowa
    20 paź 2022

    Chyba raczej nie jest to możliwe.

  • Anonim
    BellaItalia7
    9 kwi 2022

    Nie dodało się widzę 😕

  • Anonim
    BellaItalia7
    9 kwi 2022

    O może się zobaczymy ja mam być na 13 🙂
    Zapytam jeszcze przepraszam ze tak zasypuje pytaniami
    Czy miejsce po drenach po plastyce brzucha jakoś dziwnie odczuwałaś?

  • Anonim
    Kotwica90
    9 kwi 2022

    Też mam 11go zabieg. Muszę być już na 9 na badaniach 😊

  • Anonim
    BellaItalia7
    8 kwi 2022

    A kiedy się wybierasz dokładnie ?
    Ja jadę w poniedziałek 11.04.22 ma zdjęcie szwów do doktora

  • Anonim
    BellaItalia7
    8 kwi 2022

    Będzie pięknie zobaczysz ❤️

  • Anonim
    Kotwica90
    8 kwi 2022
    Najlepszy komentarz

    Super mam nadzieje że i ja będę zadowolona😊 efekty pokaże jak już będą mniej opuchnięte 😉 chyba że od razu będą piękne 😅

  • Anonim
    BellaItalia7
    7 kwi 2022

    Tak ja tez chodzę zgarbiona ale może już nieco mniej, szwy mam rozpuszczalne a w pępku do zdjęcia, może jak się rozpuszcza to będzie inaczej, jestem tydzień po, za tydzień wracam do pracy, muszę 🙁,mam nadzieje ze po dwóch tygodniach będzie większa ulga☺️
    Apropos piersi , leżała ze mną kobietka po operacji biustu , ależ ona była przeszczęśliwa ☺️☺️☺️
    Chodziła sobie na drugi dzień,plecy ja bolały poza tym uśmiech od ucha do ucha 😉
    Mowila mi ze jej koleżanki w większości maja zrobione biusty właśnie u pana Doktora Furmanka i są przezadowolone😁
    Moje dwie psiapsi tez maja od niego piękne biusty☺️😉😉☺️

  • Anonim
    Kotwica90
    6 kwi 2022

    No póki są szwy to ciągnie, ja nie mogłam się wyprostować. Chodziłam pogarbiona jak staruszka 😅 ale jak tylko szwy mi usunięto to jak ręka odjal 🙂

  • Anonim
    BellaItalia7
    6 kwi 2022

    Hej
    Dziekuje Ci bardzo uspokolias mnie nieco bo już kręćka dostaje w domu 😂dziś mija tydzien od operacji brzuch nie boli jedynie troszkę ciagnie ale plecy, lędźwia szoook od tego leżenia to nie tylko brzuch płaski ale i tyłek niebawem 😂
    Tez się bardzo cieszę z brzuszka, to było moje marzenie, piersi tez mam na liście ale to jeszcze jeszcze.
    Trzymam kciuki za cycochy i i odezwij się oczywiście już po jak tylko będziesz na siłach.
    Powodzenia i pozdrawiam
    Dzięki jeszcze raz

  • Anonim
    Kotwica90
    5 kwi 2022

    Dodam jeszcze że jak poszłam do dermatologa 3 miesiące po zabiegu to się cały personel zbiegł i wszyscy stwierdzili jednogłośnie ze jeszcze nigdy nie widzieli tak ładnie zrobionego brzucha w Polsce 😊

  • Anonim
    Kotwica90
    5 kwi 2022

    Cześć. Ja miałam plastykę brzucha u dr. Furmanka ok. 6 lat temu. Jestem mega zadowolona. Do dziś mam ładny brzuszek, a co najważniejsze, że jak mi czasem waga skoczy do góry to się w brzuchu nie odkłada 😅 nie wiem jak, ale tak sie dzieje hehe🙂
    Nic się nie martw doktor jest super i zna się na rzeczy więc jak mówi nie przemywać to nie przemywaj niczym. Ale kąpać się możesz. Byle nie namaczać. Szybkie prysznice. Nie pamiętam żebym to czymś dezynfekowała. Woda i mydło.
    Ja jadę za tydzień do doktora na powiększanie piersi 😊

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama