Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Odstająca część brzucha 16 dni po plastyce

Anonim
Agata419121
Bydgoszcz · Utworzono: 1 lis 2016 · Ostatnia odpowiedź 3 lis 2016

Witam,jestem 16 dni po plastyce brzucha wszystko jest ok, szwy sciagniete, tylko troche płynu miałam ale lekarz ściągnął mi na kontroli. Dzis zauważyłam cos dziwnego, brzuch nie jest płaski tylko górna cześć – nad blizna jest bardziej odstającą niż dolna- pod blizna. Bardzo dziwnie to wyglada? czy to jest obrzęk? Czy ktoś miała cos takiego?czy to normalne? Martwię sie a lekarz dopiero w środę dostępny?

14 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Kasiakasia
    3 lis 2016

    Zaczęłam drenaże 2 tygodnie po operacji

  • Anonim
    Agata419121
    3 lis 2016

    Ale po jakim czasie od zabiegu?

  • Anonim
    Agata419121
    3 lis 2016

    Ale juz tak szybko?

  • Anonim
    Kasiakasia
    3 lis 2016

    Agata chodzisz na drenaże limfatyczne? Mnie bardzo pomogły i są wskazane po takich operacjach

  • Anonim
    Agata419121
    3 lis 2016

    Jest szansa na zdjecie w wiadomosci prywatnej ? Jutro mam wizytę u lekarza. Mam nadzieje ze mnie uspokoi :/

  • Dr n. med. Marcin Sierociński

    · 2 lis 2016

    To "normalne" zjawisko związane z procesami toczącymi się po zabiegu.

  • Anonim
    Agata419121
    2 lis 2016

    Dziekuje za odpowiedz. Obrzęk raz mniejszy raz większy chyba zależy od chodzenia w dzien.

  • Dr n. med. Marcin Sierociński

    · 2 lis 2016

    Powinna Pani być w kontakcie z lekarzem prowadzącym. To najistotniejsze.
    16 dzień po ,to wczesny okres w gojeniu. Jeżeli stan ogólny jest dobry , a "obrzęk" nie narasta to proszę uzbroić się w cierpliwośc i stosować do zaleceń lekarza.

  • Anonim
    Agata419121
    2 lis 2016

    No mam nadzieje ze to sie jeszcze ułoży. Było robione u góry bo siniaki miałam. Ale zobaczymy

  • Anonim
    Krystyna221749
    2 lis 2016

    No wlasnie po to sie placilo pieniadze i bezbolesne to nie jest.Ja obawiam sie ze nic nie bylo ruszane w gornej partii brzucha bo tak bylo u mnie.Potem lekarz bardzo nieladnie sie zachowal i o poprawce nie bylo mowy.Z tego co sie pozniej zaczelam orientowac to nie usunieto tluszczu z gornej partii.Mam nadzieje ze u Ciebie to opuchlizna ale zobacz reka czy tam cos ubylo czy nie.

  • Anonim
    Agata419121
    2 lis 2016
    Najlepszy komentarz

    Nie. Nie robiłam w Łodzi. Jadę wlasnie do doktora w piątek ale juz mnie to martwi :( po to był zabieg aby brzuch był płaski :/

  • Anonim
    Krystyna221749
    2 lis 2016

    Mam nadzieje ze u Ciebie to jest opuchlizna.Ja to zauwazylam tez jakies pare dni po operacji,po samej operacji bylam owinieta bandarzem.Zglos to natychmiast lekarzowi,mam nadzieje ze nie robilas tego w Lodzi bo ten lekarz dostepny w srode cos mi przypomina.Ja nic nie zdzialalam ale Ciebie uczulam bo jesli to nie opuchlizna to zostanie na zawsze i przy wahaniach wagi tam sie bedzie zbieral tluszcz.

  • Anonim
    Agata419121
    2 lis 2016

    Ale od samego początku tak było? Bo u mnie nie:/ dopiero od 3 dni to widzę :(

  • Anonim
    Krystyna221749
    2 lis 2016

    Witam! Ja tak mam i nie zniknelo poniewaz lekarz nic nie zrobil z gora brzucha czyli oponka.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama