Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Nowy pępek trochę za nisko

Anonim
Aleksandra374706
Wrocław · Utworzono: 9 sty 2017 · Ostatnia odpowiedź 14 mar 2018

Witam jestem po operacji powlok brzusznych na NFZ byłam zadowolona z wyników innych kobiet w tym szpitalu .Sama poddałam się plastyki brzucha z szyciem mięśni na całej kresie białej plus przepuklina kresy nad pępkiem .Lekarka mówiła mi że może być za mało skóry do pełnej plastyki chodziło jej o brak możliwości zrobienia nowego pępka .Jak się okazało po zabiegu mam swoj pępek bardzo nisko i po założeniu majtek nie będzie go widać .Czy jest możliwość przeszczepu pępka wyżej bez ponownej operacji .Rozumiem że cięcie musiało być tak jak przy pełnej plastyce a nie mini bo musieli dojść do kresy powyzej pępka.Dodam że poniżej cięcie jest w CC które miałam bardzo nisko.Na leżąco płaski brzuch miałam .Czy mogło się tak wydarzyć że nie tej skóry było za mało .Dodam że innym pacjentką Dr robiła nowy pępekvi piękny brzuch a mi powiedziała że jestem za szczupła na pełną z nowym pępkiem.Jedno zdjęcie jest przed operacją

7 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Aleksandra374706
    14 mar 2018

    Kraków Szpital Bonifratrów.

  • Dr n. med. Marcin Sierociński

    · 4 sty 2018

    Wszelkie pytania/ uwagi powinna Pani kierować w pierwszym rzędzie do operatora. Być może wszyta siatka jest powodem takiego a nie innego umiejscowienia pępka. Jakikolwiek zabieg będzie możliwy po okresie ok 6-12 m-cy od pierwszego.

  • Anonim
    Anka10041
    3 sty 2018

    Witam czy mogłabym prosić o informacje odnośnie wykonania takiej operacji na NFZ ?

  • Anonim
    gosia_2599434
    31 paź 2017

    witam,
    w jakim szpitalu zrobili Pani zabiegi na NFZ???

  • Dr n. med. Tadeusz Witwicki

    · 19 sty 2017
    Najlepszy komentarz

    Witam, najlepiej poczekać na zagojenie się ran i ułożenie się tkanek. W razie chęci zmiany lokalizacji pępka, konieczna jest konsultacja celem ustalenia metody operacyjnej. Jest to mniejszy zabieg, ale nadal operacja.
    Pozdrawiam,
    T.Witwicki
    ***********

  • Anonim
    Aleksandra374706
    14 sty 2017

    Lekarka chwaliła efekt i uprzedzala mnie przed zabiegiem że może nie być wystarczająco skóry aby zrobić nowy pępek.Super że mam płaski brzuch i wszystko jest na swoim miejscu tylko oglądając brzuszki dziewczyn przed zabiegiem czasem wydaje mi się że miały mniejsze brzuchu itp a udało się zrobić pełna plastykę z nowym pępkiem ...Cięcie też mam wyżej jak większość dziewczyn po tym zabiegu

  • Anonim
    Zuza191983
    Użytkownik wyróżniony
    12 sty 2017

    Witaj Aleksandra,
    jak oceniła lekarka, która Cię operowała, efekt po zabiegu? Czy powiedziałaś jej, że nie jesteś w pełni zadowolona? Ważne jest, że nie masz już przepukliny, mięśnie są pięknie pozszywane, blizna za chwilę się wygoi i będziesz mieć super brzuch. Czy bardzo Ci przeszkadza ten pępek?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama