Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Maść na bliznę po abdominoplastyce.

Anonim
BellaItalia7
Radom · Utworzono: 12 kwi 2022 · Ostatnia odpowiedź 4 paź 2022

Witam Jestem dwa tygodnie po plastyce brzucha. Mam już zdjęte szwy w pępku, natomiast na dole od jednego do drugiego kolca biodrowego mam szwy rozpuszczalne. Czuję się dobrze, rana jest na moje oko zasklepiona, wczoraj lekarz zdjął szwy i powiedział że mogę już normalnie się myc itd. Mam pytanie, kiedy mogę zacząć smarować maściami na blizny podbrzusze? Czy pępek też? Macie z tym jakieś doświadczenia? Proszę tez o polecenie jakiejś maści 🙂 I czy psikac octeniseptem teraz ? Będę wdzięczna Piszcie jak to u Was było po plastyce brzusia chetnie poczytam i na pewno coś doradzicie❤️

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim

    Anonim

    4 paź 2022

    Ja mam w czwartek zabieg. W informacji od lekarza jest napisane, że jeżeli przekroczy 38 stopni to natychmiast dzwonić do niego.

  • Anonim
    migatka74
    27 wrz 2022

    Jestem prawie dwa miesiące po plastyce brzucha. Octeniseptem pryskałam do całkowitego zagojenia (zasklepienia) rany. Po całkowitym zagojenie zaczęłam stosować żel (bardziej trwały) na blizny contratubex, na pępek również. Po zabiegu masaże co 4 godziny, teraz robię trzy razy na dobę. Po miesiącu zrezygnowałam z pasa na rzecz majtek z wysokim stanem. Dzisiaj miałam pierwszy zbieg leserem, następny za cztery tygodnie.

  • Anonim
    WiolettaWitkowska
    4 wrz 2022

    Hej.. ja jestem trzecia dobę po plastyce brzucha. Napiszcie proszę czy stan podgorączkowy powinien niepokoić?

  • Anonim
    Justi86
    1 maj 2022

    To super jak ci dobrze mija rekonwalescencja: )
    ja ostatnio gadałam z dziewczyną która dała mi namiary i robiła plastykę tez w Czechach tylko w Ostrawie u dr.Vresky, on właśnie uczył tego znanego też dr Paciorka.
    na ja mam gorszą sytuację, bo pisałam z asystentka dr Vresky i na bazie opisu i moich zdjęć już mi wystawił diagnozę, straszną, mam ogromne rozejście mięśni, dwie przepukliny bo jest białek i pępkową, muszą wszysc dodatkowo siatkę na przepuklinę i nawet pępek musi mi na nowo odtworzyć bo mam całkowicie zniszczony przez przepuklinę. Także obawiam się tego bólu i cierpienia bo w zasadzie cały brzuch mam do szycia ale pocieszam się tym że tym warto dla tego końcowego efektu. Bo obawiam się iść z tym na fundusz bo robią, ale widIalam niestety zdjęć dziewczyn które miały na nfz I porażka jednym słowem.
    sam mąż mi powiedział, że taka operacje poważna to lepiej zapłacić i niech zrobią jak trzeba a i opieka wtedy personelu jest o wiele lepsza.
    dlatego w przyszłym roku planuje poddać się plastyki brzucha.
    A ile płaciłaś za tą plastykę? choć ty miałaś niewiele do zrobienia więc i cenna inna, niższa pewnie, bo mi wyliczył 3950 euro ale już z liposukcja boków.
    Jeszcze tu w Pl kilku chirurgów popytam ewentualnie pojadę na konsultacje osobiście żeby się dowiedzieć ci każdy mi powie i jaka cenę. Ale i tak podejrzewam że trochę drożej będzie tu w Pl.

    boję się ale jestem tam zdeterminowana, że pójdę tylko najpierw fundusze uzbierać; )

  • Anonim
    BellaItalia7
    18 kwi 2022
    Najlepszy komentarz

    Hej
    Plastykę brzucha robiła mm w Czechach w szpitalu w Trzyncu u doktora Furmanka
    Bardzo dobry specjalista! Wręcz cudotwórca
    Również długo się zastanawiałam, po prostu najzwyczajniej na świecie się bałam 🤭 nigdy nie miałam żadnych operacji, rodziłam naturalnie więc obce mi cięcia różne.
    Bałam się bólu tez …
    Nie ma czego 🤍
    Operacja w znieczuleniu ogólnym, operowana byłam o 15 , kiedy się przebudziłam na sali już po było Ok 19 chyba, byłam bardzo śpiąca ale zero bólu ponieważ narkoza działała i zapewne środki przeciwbólowe 😉
    Miałam wycinanie jedynie skórę bez szycia mięśni ! wiec o bólu o którym się nasłuchałam nie byli śladu
    Jedynie z chodzeniem jest niefajnie jakieś minumum dwa tygodnie po bo musisz chodzić pochylona nie prostować się ale i tak większość trzeba leżeć w tzw łódkę na plecach, głowa tułów wyżej i pod kolana poducha żeby nie naciągać brzucha, ja dwa tygodnie leżałam głównie, wstawałam na siusiu i jakieś cztery piec razy pochodzić po prostu
    Najważniejszy odpoczynek i spokój !!!
    Ból żaden na prawdę , plecy jedynie wiadomo pochylona non stop
    Ogólnie już trzeciego dnia wyszłam ze szpitala i nie brałam żadnych przeciwbólowych jedynie przeciwzapalne i antybiotyk
    Teraz jest prawie trzy tygodnie po
    Wróciłam już do pracy chodzę w pasie uciskowym, nie dźwigam nic, robię wszystko ale jeszcze się do końca nie prostuje na maksa chyba się bardziej boje 😂
    Piękne szycie śródskórne mam nie mam żadnych szwów na zewnątrz jedynie kreskę która już smaruje maścią na blizny -Contractubex
    Powiem jedno -Warto Kobieto Kochana WARTOOO
    Wiem że przy szyciu mięśni okres rekonwalescencji jest dłuższy ale zawsze z dnia na dzień czujesz poprawę i większy banan na twarzy
    Pana doktora polecam bardzo, ciepły człowiek, tłumaczy doradza i fenomenalny specjalista od brzuszków właśnie ☺️
    Chaotycznie napisałam ale mam nadzieje ze coś tam doczytasz , jak masz pytania to pisz będę Ci opisywać i pomogę słowem ❤️❤️❤️

  • Anonim
    Justi86
    18 kwi 2022

    Cześć.
    Gdzie wykonywałaś plastykę brzucha i ile płaciłaś? Może podzielisz się doświadczeniem jak to wyglądało po operacji, typu próg bólu, dyskomfort, problem z funkcjonowaniem?
    Tez ostatnio myślę nad tym zabiegiem bo niestety po ciążach mój brzuch wygląda tragicznie i nie mogę patrzeć jak mi sterczy o te fałdy brzydkiej pomarszczonej skóry a mam rozejście mięśni i chyba tez przepuklinę.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama