Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Komplikacje po plastyce brzucha - goraczka, temperatura

Anonim
piotrek263395
· Utworzono: 19 sty 2015 · Ostatnia odpowiedź 21 sty 2015

Witam, jestem 11 dzień po plastyce brzucha i mam dość poważne powikłania mianowicie po dwóch dobach zostałem wypisany do domu i zaczęło się gorączki wysoka temperatura był to akurat weekend i dopiero w pon zobaczył mnie chirurg po zdjeciu opatrunku z jednego ze szwów wyciekła mi żółty płyn z drenu który mi usuneli na na tejwizycie a mieścił się na boku brzucha wyciekł płyn lekarze naciskali mi brzuch i wyciskali ze mnie jeszcze to świństwo, dopiero teraz przypisali mi antybiotyk, czuje się dobrze nie gorączkuje tylko mam zimne poty w nocy, co dzień jeżdżę na zmianę opatrunku w 9 dniu lekarz przekuł mi brzuch bo zbierał mi się tam płyn i zrobił mi się krwiak. jestem trochę rozbity to sytuacją i nie wiadomo ile to jeszcze potrwa, prócz tych powikłań brzuch nie wygląda źle czuję sie dobrze nie mam problemów z funkcjonowaniem czy ktoś na tym forum miał podobne problemy po operacji?

Pozdrawiam

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Justyna13887
    21 sty 2015

    Witam będę robić też operację w Gdańsku mogę wiedzieć u jakiego lekarza Pan robił?

  • Anonim
    ciarna
    20 sty 2015

    Abdominoplastyka, to jedna z poważniejszych operacji plastycznych, pewnie pana lekarz uprzedził. Czas rekonwalescencji zależy od wielu rzeczy,między innymi od wieku i ogólnego stanu zdrowia.Sama przeszłam taki zabieg dwa lata temu.Nie miałam żadnych komplikacji. Wypisano mnie na trzecią dobę.Oponkę powyżej brzucha niestety trzeba odessać, nie ma innego sposobu na pozbycie się tego defektu

  • dr Jerzy M. Chęciński

    · 19 sty 2015

    Witam,

    Jeżeli Pan pozostaje pod opieką chirurga to jest to najważniejsze.

    Pozdrawiam

    Gabinet Chirurgii Plastycznej
    dr Jerzy Chęciński
    ************
    ********
    tel. **********
    e-mail: ********
    ********

  • Anonim
    Krystyna221749
    19 sty 2015
    Najlepszy komentarz

    Jest Pan w lepszej sytuacji ze ma Pan caly czas opieke.Ja bylam zostawiona sama sobie i dostalam recepte na lek dezynfekujacy ,potem masc.Antybiotyk wypisal mi inny lekarz.Papralo sie dlugo.Z operacji nie jestem zadowolona bo lekarz zoperowal mnie polowicznie czyli nie usunal mi tzw.oponki.Wyglada to tak ze od pepka w dol mam mam w miare plaski brzuch natomiast wyzej wisi mi tluszcz .Robilam w Lodzi,na temat Gdanska nic nie wiem.Zycze powrotu do zdrowia.

  • Anonim
    piotrek263395
    19 sty 2015

    Robiłem w klinice w gdańsku i chyba to był błąd, 1,5 miesiąca to strasznie długo przeraża mnie taka perspektywa, lekarze co dzień mi zmieniają opatrunek przemywają betadine ale jakoś nie widzę poprawy. A Pani przez cały czas gojenia rany przyjmowała antybiotyk? Nie ma jakiegoś specyfiku żeby szybciej się to zagoiło? A z samej operacji jest Pani zadowolona?

  • Anonim
    Krystyna221749
    19 sty 2015

    Witam! Tez mialam klopoty po tej operacji.Dobrze ze dostal Pan jednak antybiotyk i lekarze czuja sie odpowiedzialni za to co zrobili bo ja zostalam z tym sama i widzialam lekarza raz w tygodniu.Na pocieszenie moge powiedziec ze takie powiklania zdarzaja sie przy operacjach.Ja po plastyce brzucha mialam klopoty z gojeniem ponad 1,5 miesiaca robilam oklady,mialam bole.Efekt nie do przyjecia.Gdzie Pan robil?pozdrawiam

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama