Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Cała w rozstępach :(

Anonim
Leewa
Gdańsk · Utworzono: 13 kwi 2020 · Ostatnia odpowiedź 19 wrz 2021

Witam. Jestem 3 lata po porodzie. Przed ciąża byłam szczupła i dużo trenowałam na siłowni niestety podczas ciąży przytyłam 30 kg i moje ciało wyglada okropnie, nie mogę się z tym pogodzić i bardzo chce zrobić sobie operacje plastyczne. Najbardziej zależy mi na usunięciu tych paskudnych rozstępów:( miałam sporo zabiegów na usunięcie rozstępów które nic nie pomogły a kupa kasy wydana. Dlatego chciałam się dowiedzieć czy operacja plastyczna brzucha usunie mi wszystkie rozstępy wraz z tymi na biodrach ? Czy mogę wyciąć skore na biodrach tam gdzie one są ?

4 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Mala_Brunetka
    19 wrz 2021

    Hej :) Myślałas, by najpierw wrócić do treningów?

  • Anonim
    KorneliaLis
    2 sie 2021

    Polecam konsultację w Centrum Medycznym Bieniek! Dr Paweł Jaremków to lekarz z powołania!

  • Anonim
    JakubKarol
    30 maj 2021

    Polecam konsultację w klinice Sekrety Piękna w krk. na pewno coś poradzą.

  • Anonim
    Melania786715
    15 kwi 2021

    Też miałam podobny problem, ale laser u mnie się dobrze sprawdził, robiłam zabieg w Elite, laser FRAXEL, do tego masaże, kremowanie, cwiczenia i dieta i mam ładny płaski brzuch. Myśle, że konsultacja w dobrej klinice medycyny estetycznej to podstawa. Wiadomo, że jakość sprzetu jest bardzo ważna, nie tylko doświadczenie lekarza.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama