Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Blizny po abdominoplastyce ze zszyciem mięśni

Anonim
Patiiii
Chorzów · Utworzono: 30 paź 2019 · Ostatnia odpowiedź 1 gru 2019

Jestem po operacji brzucha z szyciem miesni na NFZ. Lekarz usunął troche zbednej skory ale powiedział ze jestem za chuda zeby zrobic ciecie tylko na dole. Czy to mozliwe jestem zalamana na konsultacji mowil co innego a wyszlo inaczej. Boje sie tych blizn wiem ze dopiero minal tydz ale jestem zalamana.

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Dagkor
    1 gru 2019
    Najlepszy komentarz

    Niestety Nfz - wylonuje operacje medycznà... ma dzialac ale nie musi byc pieknie- polecam zajrzec do moich opini- mnie operacje na kase chorych tez pozbawila pépka, a bruuch byl jak u frankensteina... wszstko naprawil dr Paciorek:) mam pépek... ok nie najpiékniejszy... blizna stara poszarpana wycieta nowa dlugasna ale cieniutka. Od operacji minely 3 lata- wszystko super

  • Anonim
    Patiiii
    1 gru 2019

    Tez smaruje blizny sylikonowym żelem. Najgorsza blizna jest ta pionowa i te slady po metalowych szwach no dziwnie mi zrobili tymbardziej ze przed operacja na co innego sie umawialisy miala byc tylko pozioma blizna po wszystkim uslyszalam ze za malo skory mialam aby byla tylko pozioma. Noe wiem czy odwarze sie issc znowu pod noz nie chodzi o bol bo nawet dobrze sie czulam po operacji odrazu chodzilam normalnie nic nie bolalo. Ale moze kiedys odwaze sie isc prywatnie szkoda ze te kwoty sa takie wysokie. Tez wstydze sie na plazy bo ludzie dziwnie patrza na brzuch :(

  • Anonim
    PogodaNaSen
    1 gru 2019

    Nie ma rzeczy niemożliwych ja za swoją operację zapłaciłam 17tys przez dwa lata odkladalam sobie stała kwotę na ten cel bo to dużo żeby tak wziąść na raz ale po kolejnych porażkach i świadomości że znów musze poddac się operacji która najprawdopodobniej mnie oszpeci i się nie powiedzie postanowilam odlozyc pieniążki i zrobić to prywatnie. Opieka podejście do pacjeta nie ma w ogóle porównania między tym a nfz nie było pytań bez odpowiedzi w każdej chwili nawet teraz mam stały kontakt z lekarzem a ostatnim razem w państwowym szpitalu lekarz ktory mial mnie operowac pfy "profesor" nie zjawił się w dniu operacji operowal mnie zupełnie obcy lekarz potraktował mnie jak kawałek mięsa wróciłam do domu na drugi dzień z drenami ponad 150km pozbawili mnie pepka zostawili dziwny wiszący fald skóry z jednej strony a po miesiacu szczelilo i znow byla przepuklina. Warto odłożyć to nawet w czasie na rok dwa trzy ale niech ktos zrobi to porzadnie bo to twoje ciało i wiele lat przed toba jeszcze. Wstydzilam się jezdzic z dziećmi nad wode nie nosiłam obcislych ubrań mimo tego że byłam szczupła wstydziłam się swojego ciała owszem mam duza blizne teraz ale kiedyś zblednie schowa się za bielizna a ja się już wstydzić nie będę. Swoją drogą przedziwnie masz to zszyte myślałam że juz nikt czegoś takiego nie robi zostawia to okropne blizny rodem z Wietnamu... sa plastry silikonowe na blizny pooperacyjne ponoc mają świetne efekty zamówiłam sobie przez internet będę pierwszy raz stosować. Wybierz się chociaż na konsultację gdzies prywatnie zobaczysz co ci powie specjalista... z blizna mozna pracować jesli nie jest stara wiec jest nadzieja...

  • Anonim
    Patiiii
    1 gru 2019

    Niestety nie stac mnie na pryeatna operacje poniewaz to koszt ponad 10 tys :( no pepek jest straszny. No Twoj brzuch jest teraz piekny. A z moim watpie zeby dalo sie juz cos zrobic zeby nie bylo tej pionowej blizny

  • Anonim
    PogodaNaSen
    30 lis 2019

    Miałam wykonana plastyke miesiąc temu z usunięciem przepukliny zrostow pooperacyjnych i zszyciem mięśni zrobiłam to prywatnie u specjalisty chirurga plastycznego ponieważ po licznych wczesniejszych operacjach problem przepukliny wciąż wracał brzuch był już tak pokrojony ze stracil kształt zupełnie i pozbawiono mnie pępka co niestety u Pani tez widze :( tak wyglądał moj brzuch zaraz po operacji jak na zdj poniżej . Niczego nie żałuję było warto a partaczom z nfz mowie NIE 4operacje które kosztowały mnie zdrowie i masę bólu . Proszę wybrać się prywatnie do specjalisty fundusz nie pomoże .

  • Dr n. med. Marcin Sierociński

    · 31 paź 2019

    Teraz niestety"za póżno "nad zastanawieniem się nad wyborem metody a co za tym idzie następstwami zabiegu (blizny). Pozostaje czekać na prawidłowe procesy gojenia czego życzę.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama