Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Abdominoplastyka-czy tak powinien wyglądać brzuch po plastyce?

Anonim
Sandra358124
Bydgoszcz · Utworzono: 22 lip 2021 · Ostatnia odpowiedź 19 kwi 2022

Witam, jestem pięć miesięcy po plastyce brzucha na nfz. Od początku po operacji brzuch nie był płaski jednak myślałam, że jest poprostu spuchnięty, dr twierdził to samo. Po wizycie u fizjoterapeuty już wiem, że spuchnięty nie jest. Przed operacją miałam rozejście mięśni, czy przepuklina to nie wiem bo w wypisie praktycznie nic nie pisze. Zależało mi żeby w końcu po 13 latach od pierwszej ciąży mieć płaski brzuch. W szpitalu gdzie się operowałam robią plastyke, nie tną w pionie żeby zszyć mięśnie, ze względów estetycznych. Przy sprawdzaniu kresy tak jak przed operacją czuje znowu, że brzegi mięśni zaciskają się na palcach. Różnica jest tylko taka, że wtedy palce mi mocno wpadały w brzuch, teraz nie wpadają. Dodam, że mięśnie mam mocne także problem nie tkwi w słabych mięśniach. Kolejna wizyta u dr pod koniec sierpnia jednak niepokoi mnie to, że kresa mogła nie być odpowiednio zszyta. Proszę o radę. Czy brzuch po plastyce nadal jest prawie taki jak był i nadal trzeba go spinać? Myślałam, że w końcu będę mogła chodzić z luźnym brzuchem bo ciągłe spinanie nie jest zdrowe. Czy można zszyć mięśnie laparoskopowo żeby uniknąć kolejny raz tak dużego cięcia? Dodaje zdjęcia już po operacji na luźnym brzuchu i spiętym.

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    Monin
    19 kwi 2022

    hej.
    Mam podobny problem.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama