Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Abdominoplastyka - zalecenia po zabiegu

Anonim
majka
· Utworzono: 9 kwi 2009 · Ostatnia odpowiedź 6 mar 2013

Witam, jestem 2 miesiace po abdominoplastyce lekarz polecil mi na blizne plaster MedicalZ. Uzywam go lecz boje sie ze on mi nie pomoze i zastanawiem sie czy nie lepiej byloby stosowac innych masci,ktore sa skuteczne.Wiem ze trzeba cwiczyc po takim zabiegu ale nie wiem jakie cwiczenia wykonywac,czy moge chodzic juz na basen? prosze o pomoc i dziekuje.

22 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Leila
    6 mar 2013
    Najlepszy komentarz

    Witajcie! Ja robilam abdominoplastyke u doktora Daniela Furmanka w Trzyńcu (Czech). To wspanialy czloweiek z mega doswiadczeniem. Klinika jest na wysokim poziomie,naprawde polecam :) https://www.estheticon.cz/chirurgove/furmanek-daniel

  • Anonim
    ninka
    11 lut 2013

    witam.wlasnie umowilam sie na konsultacje u Dr Bromy w W-wie.chcialam zapytac czy oddaje sie w dobre rece bo juz sama nie wiem tyle jest roznych opinni.prosze pomozcie

  • Anonim
    Iwona77339
    4 wrz 2011

    Witam, minął już jakiś czas od tego postu :) mam pytanie, czy zdecydowałaś się na zabieg? a jeśli tak, to czy jesteś zadowolona i gdzie zrobiłaś zabieg?
    Pozdrawiam.
    Iwona

  • Anonim
    laska73
    28 maj 2010

    witam czy ktos moglby zasugerowac dobra klinike na operacje powlok brzucha nie mam pojecia gdzie sie udac

  • Anonim
    kingmasterka
    9 wrz 2009

    witaj Fiki..
    mam pytanie ,jak twoj zabieg ,bo sama myslalam o tym aby wybrac sie do Czech na operacje brzucha ,dlatego jesli moglabys powiedziec czy jestes zadowolona ,bylabym wdzieczna ,bo sama chcialabym miec ladnie zrobiony brzuszek ,pozdrawiam Kinga

  • Anonim
    Fiki
    17 sie 2009

    Znalazlam przez internet,bylam tam na konsultacji i wydaje sie ok, ale wiesz-tak naprawde to wszystko okaze sie po zabiegu- boje sie...a zabieg za 3 dni

  • Anonim
    zania
    16 sie 2009

    Do Fiki
    Czy szukałas długo odpowiednią klinikę?Ja moją znalazłam przez internet i z "opowieści ludzi"ponoć mają dobrą opinie,szukając czym się sugerowałas?jakby nie było wydajemy dużo kasy i chcemy mieć profesjonalnie zrobione.Doradż mi ,bo moge w każdej chwili zmienić.Do usłyszenia

  • Anonim
    zania
    16 sie 2009















    Do Fiki

    Za lipo i plastyke mam tyle zapłacić.Też się boję,ale idę bo zadne diety jak i ćwiczenia mi nie pomogły.Teraz będe się konkretnie umawiała i we wrześniu idę.Trzymaj się czekaja nas trudne chwile ale póżniej będzie lepiej.Czekam na twoją odp.






  • Anonim
    aborygenka
    11 sie 2009

    Te 11 tysiaków będe zbierać i zbierać

  • Anonim
    aborygenka
    11 sie 2009

    a jak ktoś nie ma kaski?A potrzebuje takiej operacij to co ma zrobi:(::(:(

  • Anonim
    Fiki
    10 sie 2009

    do Zani
    witaj Zania, podaj mi swoj mail, napisze Ci jak bylo.mialam watpliwosci, gdzie robic, ale juz chyba podjelam decyzje-oby sluszna-robię abdo i lipo rownoczesnie- czy masz placic 10,5 tys. za samą lipo?
    Ja 11tys. za wszystko.
    Pozdrawiam,

  • Anonim
    zania
    9 sie 2009

    Do Fiki

    Ja mam wstepnie konsultacje umowiona na wrzesnia,po wysłaniu moich zdjec ,chirurdzy zaproponowali mi tylko lipo,ale osobista konsultacja moze okazac sie ze zrobia mi tez powłoki.Wstepnie powiedziano mi 10,500,ale bede wiedziała wszystko w wrzesniu.Zycze tobie powodzenia i mam nadzieje ze napiszesz mi o tym cos wiecej jak dojdziesz do siebie

  • Anonim
    Fiki
    7 sie 2009

    Do Zani, a czy znasz ceny tych zabiegow w Szczecinie? Ja jestem juz prawie zdecydowana na Czechy, mam termin na 20 sierpnia i trochę się boję, Calosc tych przyjemności ma mnie kosztować 11 tys.

  • Anonim
    zania
    7 sie 2009

    Do Fiki

    Witam i dziękuję za odpowiedż.Ja też jestem po cesarce i tez się zdecyduję na dwa zabiegi jednoczesnie.Niestety w Bydgoszczy ich nie zrobię,dowiedziałam się o klinice w Szczecinie i tam pojadę.

  • Anonim
    Fiki
    5 sie 2009

    Do Zani
    wlasnie wrocilam z konsultacji u dr Janika z Ostravy- myslalam tylko o lipo a on sam zasugerowal zrobienie rownoczesnie abdominoplastyki n(jestem po cesarce)- sugerowal ze lepiej jednoczesnie-raz cierpisz i wracasz do 'zycia".Teraz to juz sama nie wiem...

  • Anonim
    zania
    6 cze 2009

    Witam i prosze o pomoc?Własnie wybieram się na liposukcje jestem z Bydgoszczy.Chciałam sobie zrobić lipo i abdominoplastykę,a lekarz powiedział,że między tymi zabiegami musi być 3 m-ce przerwy?Czy ktoś może mi polecić dobrego chirurga z Bydg.bo ja znam tylko jednego i nie mam przekonania.Z góry dziękuję

  • Anonim
    BEATA
    4 cze 2009

    Witam , mam ogromnA prośbę . Chciaabym dowiedzieć się gdzie najlepiej zrobic plastykę brzucha , dodam , że mieszkam w Szczecinie . Z góry dziękuję .

  • Anonim
    monika9591
    28 kwi 2009

    niech mi ktoras z pan poleci dobrego chirurga plastyka bo ja juz niewiem gdzie mam sie zglosic bardzo prosze aha mysle o plastyce brzucha

  • Anonim
    Danuta54
    20 kwi 2009

    Dzięki Majka.Podtrzymałaś mnie na duchu!Powiedz w jakiej klinice miałaś operacje i kto Ciebie operował.Pozdrawiam

  • Anonim
    majka
    19 kwi 2009

    Witaj Danuta 54,coz moge Ci napisac ,naprawde warto isc na ta operacje,wiem jak sie boisz,rozumiem doskonale.Ja wyobrazalam sobie najgorszy bol a jednak wcale nie byl on taki straszny. Co do powiklan...jak narazie ich nie mam ,chociaz tez o tym mysle.Ale glowa do gory i powodzenia-bedzie dobrze.Pozdrawiam.Trzeba byc dobrej mysli.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama