Utwórz wątek

Zmiejszenie żołądka na NFZ

Daria112390
· Utworzono: 13 sie 2012 · Zaktualizowano: 7 maj 2013

Mam pytanko,jestem umówiona na operację w Wejherowie i nadal nie wierzę, że jest ona na NFZ.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

7 komentarzy

• mala199332
    7 maj 2013

kto wie czy w Poznaniu mozna zrobic operacje na NFZ

• angela_23197638
    14 kwi 2013

hej! tak ona jest na 100% na NFZ a na kiedy masz termin ?

• kumora
    31 gru 2012

witajcie czy ktoś może wie gdzie zmniejszają żoładek na nfz w bielsku białej lub okolicach pozdrawiam

• kumora
    31 gru 2012

witam czy ktoś może wie gdzie w bielsku białej lub okolicach robią resekcje żełądka na nfz pozdrawiam wszystkich

• misia177070
    28 lis 2012

Wejdz na stone bariatria wejherowo wyslij kwestionariusz i czekaj na odpowiedz. Wsio

• ania_zdesperow176710
    27 lis 2012

mam 169cm wzrostu i 102 kg, próbowałam chyba już wszystkiego, właściwie nie jem słodyczy i staram się nie przejadać ale mimo to nie udaje mi sie zrzucić kg, w wakacje ciężko pracowałam nad tym by się odchudzić, codziennie po 30km rowerem, jogurty i dużo wody, 3mc ciężkiej pracy i spadek o 4kg które i tak w październiku odbiłam. Myślę poważnie o operacji, chciałabym się dowiedzieć jak rozpocząć taki proces zorganizowania takej operacjo na koszt NFZ. Z góry dziękuję za wszelkie informacje. Ania

• wihta
    13 sie 2012

operacja jest napewno na NFZ zapłacisz jedynie za pończochy przeciwzakrzepowe (150zł) i za leki

Pozdrawiam

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać