Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Zmniejszanie biustu - Poznań - informacje o zabiegu

Anonim
Olcik
Poznań · Utworzono: 4 mar 2019 · Ostatnia odpowiedź 7 mar 2019

Witam mam 32 lata jestem mama 2 letniej córeczki którą nadal karmię piersią (czego się w ogóle nie spodziewałam) Problem z biustem mam od wielu lat ciągle rośnie wzrostu 168 i waże 85kg (ostatnio zamiast motywacji do diety to wciąga mnie zajadanie smutków) teraz mam miseczkę 85J i jest to coraz większy problem :( ciężar to jedno bo bolą ramiona ale biustonosz pod biustem też ciągle się odbija staram się kupować dobrze dobrane jednak jest tak wielki że straty na skórze muszą powstać:( Ostatnio jak się zobaczyłam w lustrze i na zdjęciach to się przeraziłam jak wyglądają moje piersi (wstydzę się już sama siebie) Długo myślałam nad operacja pomniejszenia biustu ale kogo nie pytałam to nikt nic nie wie i nie potrafi mnie pokierować dalej i nikt nie podpowiada co można z tym zrobić Niestety nie mam dużo pieniążków ale myślę nawet nad wzięciem kredytu bo czuje się coraz gorzej psychicznie a z moimi plecami jest już tak źle że sama w nocy muszę przesuwać nogi żeby się obrócić bo tak mi ból promieniuje :( Parę lat temu miałam robiony rezonans wyszła rwa kulszowa lub też wypuklina lędzwiowa no ale nic z tym sie nie zrobi więc żyje z bólem po prostu każdego dnia :( Najbliższym miastem jest Poznań i tak chciałam zapytać gdzie są miejsca aby wykonać taka operację i jak to wygląda jakie są koszty takiej konsultacji i czy długo się czeka chociaż żeby właśnie ktoś wytłumaczył porozmawiał A może jakieś kroki na NFZ wiem że są długie terminy ale jakoś może da się wytrzymać tylko czy trzeba mieć od wszystkich lekarzy skierowanie czy wystarczy np od jednego ortopedy czy musi być i psychiatra i neurolog bo różne opinie są na ten temat i czy w Poznaniu takie coś też wtedy wykonują bo nie mam możliwości jeżdżenia po Polsce niestety :( ciężko znaleźć informacje dlatego piszę tutaj i z góry dziękuję za odpowiedź pozdrawiam serdecznie Załamana, obolała ale z nadzieją że kiedyś spełni marzenie Aleksandra

6 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Kejt
    7 mar 2019
    Najlepszy komentarz

    Może warto skorzystać z rady dr i znaleźć klinikę w Poznaniu gdzie zrobią zabieg na NFZ.
    Musisz się wziąć w garść i odrzucić czarne myśli, zawsze jest jakieś wyjście.
    Trzymaj się ciepło i działaj dziewczyno

  • Anonim
    Olcik
    7 mar 2019

    Spokojnie był czas ze schudlam 18 kg a biust nic a nic jakiś taki uparty jest :( poza tym taki rozmiar to też sporo dodatkowych kilogramów więc ból też możliwy od tego bo na rehabilitację chodziłam na zabiegi też
    Lekarz rodzinny oczywiście pytałam ale pani w średnim wieku patrzy jak na wariata u ortopedy byłam to chyba po prostu trzeba trafić ba kogoś kto umie pokierować i ma o takich rzeczach jakieś pojęcie dlatego mam jakiś słaby okres i lekką załamke
    Rozumiem że powiększanie to widzi mi się i może być drogie ale pomniejszenie które może zmienić komuś życie powinno obyć bardziej dostępne i tańsze nawet jeśli już ktoś chciałby prywatnie :(

  • Anonim
    Kejt
    7 mar 2019

    Wizyta u lekarza pierwszego kontaktu to pierwszy krok jaki powinnaś zrobić. Takie zabiegi można robić na NFZ jeśli są wskazania, ale o tym zadecyduje lekarz.
    Rwa kulszowa i bóle ledzwiowe raczej nie są efektem dużego biustu A pewnie większej wagi.
    Nie zajadaj smutku słodyczami bo nabawisz się otyłości i biust będzie rósł. Często otyłość i choroby przez nią wywołane stanowią przeciwwskazanie do zabiegów chirurgicznych.

  • dr Bartłomiej Zoń

    · 6 mar 2019

    Dzień dobry.
    W ramach NFZ Pani umawiamy się z lekarzem tego systemu, a nie konkretnym, którego Pani wybrała. Po to są dane tych oddziałów, aby umówić się na konsultację że skierowaniem od lekarza systemu NFZ - może to być np. lekarz POZ.
    Pozdrawiam.
    Dr Bartłomiej Zoń

  • Anonim
    Olcik
    5 mar 2019

    No tak jak wchodzę na stronę to i tak nie wiem co tam zrobić czy wyszukać właśnie oddziału szpitalnego czy lekarzy bo wtedy pojedynczo trochę ich wyskakuje np w Poznaniu
    Wcale jakis informacji konkretnych tam nie ma :(
    Ale oczywiście dziękuję za odpowiedź

  • dr Bartłomiej Zoń

    · 5 mar 2019

    Dzień dobry.
    Proszę wyszukać najbliższy oddział/klinikę chirurgii plastycznej - są na stronie Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.
    Trzymam kciuki.
    Pozdrawiam serdecznie.
    Dr Bartłomiej Zoń, Specjalista Chirurgii Plastycznej, Specjalista Chirurgii Ogólnej

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama