Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Powracające ropienie w miejscu blizny po usuniętym pieprzyku

Anonim
ninja
Wrocław · Utworzono: 28 maj 2014

7 kwietnia usunieto mi pieprzyka z twarzy (pod ustami) - znamię brodawkowate. W miejscu wycięcia założono mi dwa szwy i zabezpieczono steri stripami, które odpadły po dwóch dniach. Pielęgnację tego miejsca miałam ograniczyć do psikania wieczorem octinoseptem i nie-moczenia i nie-smarowania kosmetykami. Po 4 dniach od zabiegu rana zaczęła ropieć i odpadły mi szwy. Telefonicznie Pani z gabinetu poinformowała mnie, że tak się zdarza i mam nadal psikać octinoseptem i uważać na podrażnienie rany. Po tygodniu rana podgoiła się, by już tydzień później w ranie powstał ropniaczek. I tak trzy razy! Dodam że wynik histopatologiczny jest w normie - tylko, że znamię nie zostało wycięte w całości! został kawałek u trzonu pieprzyka! Dziś sytuacja się powtórzyła - Pani doktor zaproponowała wizytę w piątek - do tego czasu mam z podropiałą blizną nic nie robić. Proszę o pomoc - jaka może być przyczyna? Czy powinnam już w tym momencie podjąć się wycięcia pozostałości pieprzyka? Gdzie mogę się udać (okolice Wrocławia)

0 komentarzy

Reklama

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama