Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Przeszczep włosów u Kobiet

Anonim
Megan
· Utworzono: 4 mar 2012 · Ostatnia odpowiedź 17 wrz 2019

Witam Mam pytanie odnośnie tego jak wygląda metoda BHT w przeszczepie włosów u kobiet? Skąd pobierane są unity do transplantacji? Mam średni łysy placek na środku głowy. Pozdrawiam

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Minka
    17 wrz 2019

    Te mezoterapię to nabijanie kasy miałam to robione chyba z 10 razy słaby efekt to jest dobre ale na pewno nie na androgenowy typ łysienia też się się dałam na to nabrać to tak jakby się chcialo powiększyć piersi masażami nie polecam

  • Anonim
    esteti
    14 mar 2013
    Najlepszy komentarz

    A nie myślałaś, żeby zamiast robić przeszczep zacząć najpierw od mezoterapii skóry głowy? Możesz najpierw zacząć od mezoterapii osoczem bogatopłytkowym, a jeśli to nie pomoże zainwestować w mezoterapię komórkami macierzystymi.

    Moja lekarka mówiła mi, że mezoterapia z użyciem osocza bogatopłytkowego jest terapią wskazaną zarówno dla osób z łysieniem plackowatym, jak i z włosami wyjątkowo słabymi, wymagającymi wyjątkowo silnego odżywienia. Osocze bogatopłytkowe pobudza cebulki do wytwarzania nowych włosów. Na efekt trzeba jednak nieco poczekać, bo proces odrostu nowego włosa trwa 3 miesiące. Najbardziej wskazane jest wykonanie serii 3 zabiegów co 2 miesiące Inaczej jest w przypadku mezoterapii z użyciem komórek macierzystych.Zabieg w ich przypadku wykonuje się tylko raz, a efekt jest natychmiastowy. Komórki macierzyste podawane są autorską metodą pacjentowi w celu wystymulowania komórek skóry i jej przydatków. Myślę, że użycie tej metody najbardziej wskazane jest w przypadku pacjentów z zaawansowaną utratą włosów.

  • dr n. med. Artur Sandelewski

    · 5 mar 2012

    Witam,
    Włosy do przeszczepu w metodzie BHT pobierane sa np. z pod pach.
    Jednakże ta metoda jest stosowana gdy nie ma mozliwości zastosowania metody FUT lub FUE ( z powodu braku włosów)
    Serdecznie zapraszam na wizytę konsultacyjna do naszego gabinetu, wtedy okreslimy metode przeszczepu w Pani przypadku.

    Pozdrawiam
    Marzena Dubas
    SAN-MED HAIR TRANSPLANT
    tel.***************

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama