Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Hialuronidaza - jak jest po podaniu?

Anonim
Kat
Kraków · Utworzono: 13 mar 2018 · Ostatnia odpowiedź 15 mar 2018

Witam mam problem z gorna warga po podaniu kwasu hialuronowego, po prostu jest za duza czy ktos z obecnych specjalistow moze mi wyjasnic jak krok po kroku beda sie zachowywaly moje usta po podaniu hialuronidazy? Dziekuje za informacje.

11 komentarzy

Reklama
  • Anonim

    Anonim

    15 mar 2018

    No to się porobiło , chyba jednak musisz spróbować tej chialuronidazy ,ale pod okiem bardzo doświadczonego lekarza lub całkowicie odpuścić sobie aplikację kwasu i poczekać na jego samoistne wchłonięcie się .Wiem ,po takim dostrzykiwaniu trwa to długo , no i teraz masz dylemat.

  • Anonim
    Kat
    15 mar 2018

    Dziękuję za informacje

  • Anonim
    Kat
    15 mar 2018

    Dziękuję Wszystkim Specjalistom za informacje

  • Anonim
    Kat
    15 mar 2018

    Serdecznie Dziękuję za informacje Wszystkim specjalistom

  • Anonim
    Kat
    15 mar 2018

    Dobrze zatem sie rozpisze troszke.Zabiegow w sumie było 4 przez ostatnie 3 lata. Za pierwszym razem bylo 1ml potem po 1 i mniej ml ale problemem jest to ze od pierwszego razu dokonano nadkorekcji potem pojawila sie asymetria ktora ponownie probowano wyrownac i skutek jest taki ze mam nadbudowana warge gorna w taki sposob ze jedna sie wywija a druga podwija i mam asymetrie....

  • Anonim

    Anonim

    15 mar 2018

    Odezwij się ,tyle osób wypowiedziało się a Ty milczysz .
    Napisz kiedy był zabieg i jaką ilość kwasu użyto , to bardzo ważne przy udzieleniu prawidłowej porady.

  • BONA DEA

    · 14 mar 2018
    Najlepszy komentarz

    Szanowna Pani,
    Przed podaniem hialuronidazy należy wykonać próbę uczuleniową gdyż często ten preparat uczula. Jeśli próba jest dodatnia to należy podać leki przeciwuczuleniowe. Nie powinno podawać się hialuronidazy u osób uczulonych na jad owadów błonkoskrzydłych. Podanie hialuronidazy szczypie. Efekt rozpuszczenia jest widoczny natychmiast, ale usta szybko po podaniu puchną i efekt chwilowo znika. Hialuronidaza działa do 72 godzin. Po tym okresie należy ocenić efekt i ewentualnie jeszcze raz podać hialuronidazę.
    Pozdrawiam
    lek. med. Małgorzata Ornatowska

  • Anonim
    frelka
    14 mar 2018

    Na pewno warga zmniejszy się do kilku godzin po podaniu. Ale jak pisze dr Zoń hialuronidaza wywołuje reakcję zapalną i istnieje ryzyko powstania zwłóknień. Jesli tak stanie sie to juz tego nie usuniesz, tylko chirurgicznie. Mimo wszystko jesli znasz lekarza ktory potrafi podać hialuronidaze ostrożnie i w malutkich dawkach to moze sie okazać ze po pierwszym podaniu uzyskasz chciany efekt bez powikłań.
    Podgrzewanie tkanek falami radiowymi niesie inne konsekwencje i wcale nie jest bezpieczne wbrew temu co twierdzą tu lekarze. Zamiast tego proponowałabym mezoterapie bezigłowa NNM. Pobudza krążenie, przyspiesza degradacje kwasu, a nie podgrzewa.
    Ale na ustach nie mozna chyba zabiegów z użyciem głowicy..

  • YONELLE Beauty Institute

    · 14 mar 2018

    Podawanie hialuronidazy to zawsze ostateczność i jeżeli chodzi o usta to nie jest dobry pomysł. Mozna je delikatnie podgrzać falami radiowymi by przyspieszyć degradację kwasu. Jest to sposób bezpieczny łagodny i nie da zagrożenia powstania opisywanych wcześniej zmian po hialueonodazie. Pozdrawiam dr n. med Monika Kuźmińska Dyrektor Medyczny Yonelle Zwolińska Beauty Institute

  • dr Bartłomiej Zoń

    · 14 mar 2018

    Dzień dobry.
    Proszę wziąć pod uwagę wypowiedź Pani Ina54 (bardzo trafna), jak i fakt, że podanie hialuronidazy wywołuje zawsze reakcję zapalną, czasami bardzo gwałtowną.
    Niestety, zdrowiej i bezpieczniej jest po prostu poczekać na wchłonięcie się kwasu hialuronowego.
    W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu mailowego - dane kontaktowe na mojej stronie chirurgplastyk.
    Pozdrawiam.
    Dr Bartłomiej Zoń, Specjalista Chirurgii Plastycznej, Specjalista Chirurgii Ogólnej

  • Anonim

    Anonim

    14 mar 2018

    Napisz kiedy i jaką ilość preparatu miałaś podaną.
    Hialuronidaza może przynieść zarówno dobry jak i tragiczny efekt ,środek ten rozpuszcza nie tylko zaaplikowany kwas ,ale też nasz własny . W miejscu aplikacji hialuronidazy mogą powstać po prostu zapadnięte doły.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama