Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Bezoperacyjna korekcja nosa wyprostowanie garbka kwasem hialuronowym

Anonim
nieudanyzabieg13
Wrocław · Utworzono: 26 maj 2020 · Ostatnia odpowiedź 27 maj 2020

19 maja w jednej z renomowanych, nowoczesnych klinik medycyny estetycznej w Warszawie wykonałam zabieg wyprostowania garbka na nosie za pomocą kwasu hialuronowego Nuvia Intense 1 ml. Zabieg kosztował mnie 800 zł.

Moim kompleksem był garbek na nosie, dlatego zdecydowałam się na jego nieoperacyjne zniwelowanie.

Produkt został podany, nos był bardzo spuchnięty, ale ze łzami w oczach oczekiwałam, kiedy będę wyglądać już normalnie i będę mogła cieszyć się z prostego noska.

Niestety tak się nie stało. Mój nos przed zabiegiem był malutki, w kształcie serduszka. Miał co prawda ten garbek widoczny z profilu, jednak od przodu nos był drobny.

Po zabiegu nos od przodu nabrał obojętności, zajmuje więcej miejsca na twarzy, czuję, że zupełnie do mnie nie pasuje, nie podoba mi się ten efekt.

Wybrałam ten zabieg, aby być pewniejsza siebie, natomiast efekty są rozczarowujące. Czuję się jeszcze gorzej, patrzę na siebie w lustrze ze łzami w oczach, nie zapłaciłam przecież za to, aby przez rok wstydzić się wychodzić z domu. Czuję się po prostu brzydka.

Wiem, ze ludzie na świecie maja inne poważniejsze problemy i komplikacje związane ze swoimi zabiegami, ale zależy mi, aby mój nos powrócił do dawnego stanu. Zatęskniłam nawet za garbkiem!

W związku z tym zadaję pytania: 1. W jaki sposób lekarz może odwrócić efekty zabiegu? 2. Czy uda się powrócić do poprzedniego wyglądu czy jeszcze bardziej pogorszę swój stan? 3. Czy w ramach niezadowolenia z zabiegu należy mi się zwrot kwoty za zabieg?

Nie wiem, czy można podawać nazwę kliniki oraz nazwisko lekarza wykonującego zabieg, dlatego tego nie zrobiłam. Nie życzę nikomu zle, ani nie chcę niszczyć renomy. Myślałam tylko o swoim samopoczuciu, którego zabieg nie polepszył, a wręcz odwrotnie...

Pozdrawiam, Aleksandra

2 komentarze

Reklama
  • dr n. med. Diana Kupczyńska

    · 27 maj 2020
    Najlepszy komentarz

    Dzień dobry,
    sugeruję udać się na wizytę kontrolną do lekarza, który wykonał zabieg. Kwas hialuronowy można rozpuścić hialuronidazą, taki zabieg wykonuje, w razie potrzeby, większość z nas. Podanie enzymu rozpuszcza egzogenny kwas hialuronowy, więc Pani wygląd wróci do stanu sprzed pierwotnego zabiegu. W razie, gdyby Pani miała jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.
    Z wyrazami szacunku,
    dr n. med. Diana Kupczyńska
    specjalista chirurgii ogólnej
    lekarz medycyny estetycznej, flebolog

  • Anonim
    EstheticonModerator
    27 maj 2020

    Czesć i witamy na forum! 😉 Kwas hialuronowy jest wypełniaczem, dlatego też zwiększenie objętości jest normalne. Kontaktowałaś się ze specjalistą wykonującym zabieg?
    Kwas hialuronowy z czasem się wchłania, można go również rozpuścić przy pomocy preparatu zwanego hialuronidazą.
    Możesz albo poczekać, aż kwas sam się wchłonie albo udać się do specjalisty, aby go rozpuścić. Kontakt ze specjalistą w każdym z tych przypadków jest wskazany - dowiesz się, jaki konkretnie kwas Ci podano i jak długo będzie się wchłaniał i jaki byłby koszt podania hialuronidazy.
    Powodzenia, daj znać, jak Ci poszło 😉

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama