Utwórz wątek

Nieoperacyjne powiększenie piersi

gripta
· Utworzono: 3 lip 2020 · Zaktualizowano: 4 sty 2021

Sama postaram się tutaj opisać swoje doświadczenia z nieoperacyjnym powiększaniem biustu. Dodam, że od zawsze byłam posiadaczką niewielkiego biustu (A), co ciekawe przy wcale nie takiej szczupłej sylwetce, tak więc i przytycie u mnie zbyt wiele by nie pomogło. A przytyć nie chciałam. Ćwiczyłam i owszem ćwiczenia mi pomagały, niemniej dawały raczej ujędrnienie niż powiększenie (jednak ćwiczyć polecam jak najbardziej!). Co dopiero pomogło? Mianowicie tabletki na powiększanie biustu. Ale nie jakieś tanie g… z allegro, ale te droższe. Trochę na nie kasy wywaliłam. Wspomagałam się serum z serii. Biust powiększył się o jakieś pół rozmiaru w ciągu 3 miesięcy. Potem powtórzyłam kurację, nie sądziłam, że coś może to dać, ale dzięki temu biuścik trochę się jeszcze powiększył. Czyli w skrócie zyskałam więcej niecały rozmiar, co jak dla mnie jest super, bo przerzuciłam się na małe B :p Bez operacji. Nie wykluczam, że nie przejdę operacji w przyszłości, jak na razie nie mam na to kasy. Jednak tabletki zaskoczyły mnie pozytywnie.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

8 komentarzy

• Olivka_
    4 sty 2021

Podałabyś jakieś spoko tabletki, kochana? ❤

• gripta
    14 lip 2020

Nie wiem. Ja zamawiałam przez neta. Na allegro też widziałam, ale wolałam na stronie u producenta (jakieś takie średnie zaufanie do zamiania z allegro mam).

• Karolina_Zaj_c
    10 lip 2020

Aha, tak to działa. Kupię gdzieś w aptece?

• gripta
    9 lip 2020

No tak samo było w przypadku tych tabletek, które sama brałam. Wydaje mi się, że jednak trochę mnie tutaj źle zrozumiałaś. Pisałam, że brałam je przez jakiś czas, całą kurację (w moim przypadku 3,5 miesiąca, bo na tyle mi wystarczyły tabletki). Potem miałam pól roku przerwy, ale bałam się, ze biust mi znów się zmniejszy, tak więc machnęłam się na drugie po tym czasie i potem znowu je brałam 3,5 miesiące (tak jak wspominałam ku mojemu zaskoczeniu biust się powiększył).

• Karolina_Zaj_c
    8 lip 2020

Pisałaś o przerwie, jaką robiłaś podczas brania kuracji. To nie jest tak, że trzeba brać te tabletki cały czas kilka opakowań? Bo zastanawiałam się nad innymi i tam było na instrukcji napisane, że trzeba było brać je min 3 miesiące.

• gripta
    7 lip 2020

Za pierwszym i za drugim razem perfect bust. Plus jeszcze serum do biustu z tej serii (ale kupowałam cały zestaw, tak wiec serum dostałam na szczęście za free).

• parkowa
    6 lip 2020

Jakie tabletki brałaś?

• KatarzynaEstheticon
    3 lip 2020
    Najlepszy komentarz

Cześć! Ciekawy temat, pewnie sporo dziewczyn będzie nim zainteresowanych 🙂 O jakich konkretnie tabletkach mówisz?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać