Utwórz wątek

Czy warto jest powiększać piersi?

gwiazdara
Gdańsk · Utworzono: 8 sty 2021 · Zaktualizowano: 15 sty 2021

Cześć. Czy są tutaj może dziewczyny, które mają takie kompleksy jak ja? Zawsze cierpiałam z powodu mojego niewielkiego biustu i zazdrościłam innym dziewczynom z powodu ich dużych piersi. Niestety ale los obdarzył mnie małym A. Nie jest to nawet B. Słyszalam, że są jakieś skuteczne ćwiczenia na powiększanie biustu, ale jak do tej pory nie próbowałam tych ćwiczeń i zastanawiam się obecnie, czy warto będzie próbować ich, czy nie, czy może jednak na zbyt wiele się nastawiam. Czy macie może jakieś informacje na ten temat? Czy jest coś, co może mi pomóc? Dodam, że nie mam ochoty na powiększenie piersi chirurgiczne, bo jest to dla mnie zbyt duża ingerencja.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

9 komentarzy

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

 • Bati
  15 sty 2021

  Brałam masę tych tabletek z 15-20 lat temu. Żadne nie pomogły. Strony istnieją przez miesiąc, a potem znikają, a komentarze to fikcja.
  Ponoć istnieje jakiś masaż, który pobudza jakieś chyba hormony i biust rośnie. Nigdy go nie próbowałam, bo nie mam cierpliwości chyba trzeba masować 2 po 15 min dziennie.
  Czy warto powiększyć? Warto!!! Miałam już powiększone niewiele, z 0 na pełne A. Teraz znów 0. Za niedługo operacja na pełne B. I z biustem to naprawdę inne życie!

  Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

 • parkowa
  14 sty 2021

  Ćwiczenia są po to, by biust wyglądał lepiej. Będzie jędrniejszy, uniesiony i będzie się dobrze prezentował. Sama ćwiczę również regularnie i jestem zadowolona z efektu. Co do serii perfect bust to nie stosowałam tabletek, ale stosowałam ich żel ujędrniający i z działania jestem bardzo zadowolona, naprawdę super.

  Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

 • Kazmi
  14 sty 2021

  Ja również się zastanawiałam, czy tak aby nie będzie, ale na szczęście biust jak się powiekszył, to taki został. O dziwo nic sie nie pomniejszyło... Jestem obecnie prawie pół roku po kuracji, tak wiec jakby miał się zmniejszyć, to na pewno by się zmniejszył. I dlatego jestem bardzo zadowolona z ich działania, bo jakby to był jakiś szajsik, to na pewno bym Ci tego nie polecała. Poza tym tak jak wspominalam, jest wieksza jędrność. Wcześniej piersi nie były takie ładne. Aktualnie są o wiele bardziej uniesione. I sterczące i ładnie wygladaja nawet bez biustonosza :P Jeśli nie spróbujesz, to będziesz się jedynie zastanawiała...

  Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

 • BasiaBaczek
  13 sty 2021

  Piersi nie da się powiększyć pigułkami. Kiedy dużo się ćwiczy i chudnie, to piersi jeszcze maleją. Można powiększyć bez implantów, tak mi się wydaje, tzn. tluszczem.
  Moja koleżanka robiła taki zabieg w Krakowie u doktora Boligłowy.
  Moze warto dopytać i rozważyć taka opcję, skoro tak Ci to doskwiera.
  Powodzenia ;)

  Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

 • AgnieszkaSkrobek
  Użytkownik wyróżniony
  13 sty 2021

  Piersi to tłuszcz, więc ćwicząc to spalisz i będzie jeszcze większa deska. Niestety.

  Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

 • alx
  Użytkownik wyróżniony
  12 sty 2021
  Najlepszy komentarz

  Nie ma naturalnych metod na powiększenie biustu (poza okresem laktacji). Ćwiczenia pomogą Ci ujędrnić piersi i wzmocnić mięśnie klatki piersiowej, ale ich nie powiększą. Gdyby jakieś tabletki / kremy powiększały biust na stałe, to operacje nie byłyby tak popularne ;)

  Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

 • gwiazdara
  11 sty 2021

  Powiem Ci, że czytałam sobie topiki na forach, gdzie chwali sobie te tabletki, ale mam pewne obawy. Czy kupować czy nie, bo jeszcze nie brałam nigdy takich tabletek. Czy to nie jest tak, że efekt jest jedynie wtedy kiedy konkretnie bierzesz tabletki, a totalnie zanika, jak na przykład zaprzestaniesz kuracji? Bo zależy mi na czymś stałym i jeśli coś takiego będzie, to mnie to nie urządza. Jak to z tym naprawdę jest? Bo może i bym sobie sprawiła te tabletki, ale nie chcę wydawać kaski na coś, co nie będzie mnie satysfakcjonowało.

  Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

 • Anonim

  10 sty 2021

  Coś za coś. Albo poddasz się zabiegowi albo zaakceptuj to, co podarowała Ci natura 🤷🏼‍♀️

  Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

 • Kazmi
  8 sty 2021

  Ćwiczenia nie są na powiększenie biustu, ale na ujędrnienie. Musisz sobie to uświadomić, dobrze jest ćwiczyć, bo jasne, że poprawi się stan biustu, ale żadne nie powiększą Ci piersi, co nie znaczy, że nie warto jest ich stosować, bo dzięki nim możesz się cieszyć jędrniejszym biuścikiem na dłużej. Sama regularnie ćwiczę, ale nigdy nie nastawiałam się, że dzięki ćwiczeniom urośnie mi biust :P
  Jestem natomiast bardzo ale to bardzo wprost zadowolona z tabletek na powiększanie biustu. Chociaż na początku w nie nie wierzyłam oraz przetestowałam, bo mnie ta koleżanka namawiała, to postanowiłam sobie spróbować skoro tak mówi, że jest to skuteczne :P Brałam tabletki Perfectbust i były świetne! Biuścik większy o rozmiar. Może nie jest to wiele, ale możesz to osiągnąć niewielkim kosztem oraz bez operacji. Ale musisz się nastawić na dłuższą kurację.

  Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!