Utwórz wątek

Czy jest możliwosć powiększenia penisa operacyjnie?

dodon
Warszawa · Utworzono: 7 sty 2021 · Zaktualizowano: 21 sty 2021

Dzień dobry. Darek z Łodzi z tej strony. Mam 40 lat i chciałbym się dowiedzieć, czy jest możliwość przedłużenia członka operacyjnie? Zastanawiam się nad możliwością zapisania się na zabieg i tego, czy są jakieś efekty uboczne. Pozdrawiam.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

7 komentarzy

• origam
    21 sty 2021

Brałem Penilarge i nie zauważyłem efektu. Chcę jednak zaznaczyć, że aby było działanie, to trzeba przyjmować tabletki min. 2-3 miesiące. Regularnie i najlepiej wspomagać się jeszcze żelem.

• Kazmi
    14 sty 2021

Nie ma w ich przypadku efektów ubocznych?

• mborkowski
    14 sty 2021

Ma ale jedynie tymczasowe, może przez godzinę albo dwie po użyciu. Tabletki mają lepszy mechanizm działania, mianowicie powiększają ciała jamiste. Początkowo jedynie chwilowo. Potem jednak powiększenie jest stałe (składniki zawarte w tabletkach pompują więcej krwi do członka).

• Kazmi
    14 sty 2021

Sama pompka nie ma działania? Bo nie jest to taki tani sprzęt.

• mborkowski
    13 sty 2021

Tak. Kwas hialuronowy jest naturalnie wchłanialną do organizmu substancją, tak więc nie ma tutaj opcji na stałe powiększenie. Na pewno plusem jest tutaj fakt, że takie powiększenie nie jest groźne. I efekt jest odwracalny. Z tego co wiem, to można tak powiększyć penisa o 1 cm na długość, ale nie więcej. Więcej da się osiągnąć w obwodzie. To, ile się powiększy, zależy od osobniczych preferencji oraz tego, ile ml kwasu hialuronowego się wstrzyknie. Minus jest również ten, że tanie to nie jest. Wydaje mi się, że lepiej jest wypróbować sobie tabletki, ale te lepszej jakości jak penilarge czy penis complete, plus ewentualnie wspomagać się pompką.

• Kazmi
    12 sty 2021

Czy przypadkiem powiększenie kwasem hialuronowym nie jest jedynie tymczasowe? I czy nie da się nim powiększyć penisa na długość?

• mborkowski
    11 sty 2021

Z tego co wiem to jest. Ale nie w Polsce. Poza tym odradzałbym Ci szczerze taką operacją, ponieważ nie jest do końca bezpieczna. Jest zawsze jakieś ryzyko uszkodzenia penisa w trakcie zabiegu. Tak, że przestanie on reagować na bodźcie. Potem już trudno jest to odwrócić. Sa nieoperacyjne metody powiększania penisa:
    tabletki
    pompka
    ewentualnie powiekszanie kwasem hialuronowym

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać