Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Plastyka brzucha - kogo polecacie

Anonim
sa0208
Gdynia · Utworzono: 14 lip 2020 · Ostatnia odpowiedź 8 lip 2022

Proszę o opinie osób po plastyce brzucha. Jakiego lekarza polecacie, ewentualnie miasto? Interesuje mnie cała Polska, chociaż bliżej mnie - pomorskie miłe widziane :) Szukam dobrego specjalisty w plastyce brzucha, pomóżcie proszę.


8 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    MariaJawor
    8 lip 2022

    Dziewczyny ja podjęłam decyzję po konsultacjach i zdecydowałam się na dr Dominika B. Mam pytanie proszę dajcie znać jak wygląda kontakt po operacji, gdyby działo się coś niepożądanego? Czytałam, że opieka jest super, ale chętnie zasięgnę jeszcze Waszej opinii.

  • Anonim
    DagmaraPisarz
    8 lip 2022

    Widziałam zdjęcie dziewczyny, która była po tym zabiegu u niego i wyglądało to super. Sama robiłam u niego piersi i wyszło super.

  • Anonim
    RomaWojciechowska
    8 cze 2022

    KamilaWolkowicz też czytałam o nim mnóstwo dobrych opinii na temat operacji piersi, ale więcej będę mogła powiedzieć niebawem sama, bo mam już termin operacji. Mam nadzieję, że u mnie pójdzie tak dobrze jak u innych dziewczyn.

  • Anonim
    KamilaWolkowicz
    7 cze 2022

    IdaSzczepaniec słyszałam, że dr Dominik jest świetny w operacjach biustu i sama się zastanawiam. Myślę jeszcze o jednym lekarzu, ale bardziej przekonana jestem do niego. Czytałam dużo opinii pozytywnych. A Ty byłaś na dwóch konsultacjach czy od razu wiedziałaś, że go wybierasz?

  • Anonim
    IdaSzczepaniec
    6 maj 2022

    Dziewczyny doktor Dominik wspaniały lekarz, jestem po operacji piersi u niego. Długo wybierałam i nie żałuję, to bardzo ważne kto nas operuję.

  • Anonim
    MariaJawor
    7 kwi 2022

    KlaudiaBro,a w jakim temacie o nim piszą? Czasem trudno się przebić przez ilość tych wiadomości, które dziewczyny wysyłają, a nie ma żadnej wyszukiwarki bezpośrednio w tematach. Piszesz, że super więc domyślam się, że to pozytywne opinie, ale i tak chętnie poczytam i się dowiem szczegółów.

  • Anonim
    KlaudiaBro
    6 kwi 2022

    sa0208 czytałam, że dr Boligłowa jest super, poszukaj na innych forach jest dużo dziewczyn, które o nim piszą.

  • Anonim
    EstheticonModerator
    15 lip 2020

    Cześć sa0208 :) Korzystałaś już może z naszej wyszukiwarki? 😉 Znajdziesz tam specjalistów z pomorskiego i okolic: https://www.estheticon.pl/chirurdzy/abdominoplastyka-operacja-powlok-brzucha/poland/pomorskie

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama