Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Mastopeksja z implantem - czy piersi ponownie opadną? Miałyście powikłania?

Anonim
Em1234
Bydgoszcz · Utworzono: 16 paź 2020 · Ostatnia odpowiedź 22 mar 2022

Witam, rozważam zabieg mastopeksji z implantem. Wyjściowo 65d/e piersi mocno opadające. Czy są tu tutaj osoby, które wykonywały taki zabieg i mogą się podzielić doświadczeniem? Co z ponownym opadaniem piersi? Jakieś powikłania w związku z tak dużą ingerencją? Będę wdzięczna za wszelkie porady.

3 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Gosi
    Użytkownik wyróżniony
    22 mar 2022

    Ja jestem po mastopeksji z jednoczesnym powiększeniem. Miałam duży zwis ze skóry oraz asymetrię i piersi i otoczki. Dopiero minęło 5 miesięcy od operacji ale nie widzę by coś opadało. Lekarz u którego robiłam powiedział że muszę mieć solidny implant I dostałam polytecha z powłoką, on ma niby gwarantować ze implant nie opadnie. A ja ze swej strony smaruję cycki różnymi cudami które mają wpływ na syntezę kolegenu. Bo jednak wieku się nie oszuka.
    Z powikłań pooperacyjnych do tej pory mecze się z ropniami które zrobiły się w miejscu szwów rozpuszczalnych. Blizny są mało widoczne i szczerze żałuję że operację zrobiłam tak późno. Efekt jest rewelacyjny a ja w końcu mam stojący biust a nie flak

  • Anonim
    Dorota_ed
    27 lut 2022

    jestem po mastopeksji +implant (1,5 roku po). Niestety w moim przypadku piersi mi opadły- ja zauważyłam już 6 msc po że coś się dzieje nie tak. Tylko w moim przypadku jest to między innymi źle dobrany rozmiar implantu (Motiva 220cc a wyjściowo miałam c/d). po konsultacjach u różnych specjalistów powinnam mieć włożony implant ok 400.
    Bardzo ważne jest by wybrać dobrego i doświadczonego lekarza, ja robiłam w Klinice Ambroziak Piotr Gierej - to że klinika bardzo znana nie gwarantuje efektu a niestety później "wypina" się na pacjenta. Będę robić poprawkę bo wstyd z takim biustem chodzić.

  • dr Wiesław Bieńkowski

    · 14 mar 2021

    Augmentation mammaplasty to duży i skomplikowany zabieg, trzeba się też do niego odpowiednio przygotować. Zapraszam Panią na stronę mojej kliniki, gdzie znajdzie Pani spory zasób informacji. Szczegółowe informacje otrzyma Pani na konsultacji na której można również wykonać symulację 3D wyniku zabiegu. Opadanie piersi po zabiegu zależy od wielkości piersi i wielkości implantów jakie Pani wybierze. Wszystko omówimy na konsultacji. Pozdrawiam
    WBienkowski

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama