Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Usuwanie luźnej skóry na brzuchu Gdańsk

Anonim
dariadk
Gdańsk · Utworzono: 21 lip 2020 · Ostatnia odpowiedź 1 paź 2020

Hej dziewczyny:) Moim problemem jest luźna skora na brzuchu :( jestem po porodzie już 5 lat, nie mam już tłuszczu na brzuszku, ale niestety nadmiar skory, która ohydnie się marszczy :( boje się plastyki brzucha, a jeszcze bardziej blizny po i tak się zastanawiam, czy może któraś z Was kochane, miała wykonywane jakieś skuteczne zabiegi na obkurczenie tej skory? Moje finanse nie pozwalaj mi na próbowanie tego, czy tamtego, fajnie by było, gdyby może ktoś by doradził coś konkretnego:) jest to moja zmora :( oczywiście jedna z wielu, hehe, ale skutecznie zatruwa mi to życie :(będę wdzięczna za jakieś informacje, z góry na temat tego gdzie w Gdańsku wybrać się na zabieg i ewentualne jaki będzie jego koszt. Dziękuje i pozdrawiam:).

6 komentarzy

Reklama
  • dr Wiesław Bieńkowski

    · 1 paź 2020

    Pozbycie się dużego nadmiaru i wiotkości skóry brzucha po porodach i utracie wagi można uzyskać różnymi metodami, które dobiera się w zależności od tego jaki jest stopień tej deformacji. Towarzyszą jej często dodatkowe elementy jak przepuklina pępkowa, rozejście mięści prostych brzucha i duża wiotkość mięśni skośnych co powoduje, że zabieg ograniczony do samej liposukcji jaką by nie było metodą nie da zadowalających wyników. Nie należy się opierać tylko na opiniach otoczenia, a umówić się na spotkanie z lekarzem specjalistą, który oceni co w danym przypadku jest potrzebne. Wykonuję te zabiegi od 1993 roku po kilkadziesiąt rocznie więc mogę powiedzieć, że po pierwsze nie do końca jest prawdą, że zabieg liposukcji w miejscowym znieczuleniu jest mało inwazyjny. Po drugie sama liposukcja brzucha nie wystarcza na ogół by efekt był zadowalający.

    Zapraszam na konsultacje w Bydgoszczy, Gdyni lub on-line.

  • Anonim
    dariadk
    23 lip 2020

    Dziękuję za namiary, zapisałam się na konsultację.

  • Anonim
    gripta
    22 lip 2020

    Tylko wspomniałam o tej możliwości, ale nie znaczy to, że od razu musisz się na ten zabieg decydować :) Wszystko zależy tutaj od Ciebie oraz od tego ile masz kasy w portfelu oraz od tego jakie są Twoje potrzeby. Bez zdjęcia bardzo trudno jest doradzić, jaki zabieg będzie dobry, poza tym duże znaczenie ma stan skóry. W gabinecie w Gdańsku, który poleciłam Ci wcześniej, mają darmowe pierwsze konsultacje. Powinni Ci coś tam podpowiedzieć.

  • Anonim
    Luxora
    22 lip 2020

    Ja urodziłam niecałe 4 msc temu, jeszcze skóra mi nie wis,i ponieważ mam oponkę, ale wydaje mi się, że jak jakimś cudem zgubiłabym tę oponkę, to skóra będzie pomarszczona z powodu rozstępów... Zapisałam się na endermologię. Mam nadzieję, że pomoże.

  • Anonim
    dariadk
    21 lip 2020

    Czytałam o tym zabiegu i faktycznie ma dobre opinie ale wychodzi trochę drogo :(

  • Anonim
    gripta
    21 lip 2020

    Niedługo rodzę, i jak moja skóra po ostrej (profesjonalnej) diecie i ciężkich treningach nie wróci do stanu sprzed ciąży, to zamierzam zrobić Hifu na brzuch. Podobno obkurcza nadmiar skóry, ładnie napina. Zabieg mają w Clinica Cosmetologica w Gdańsku na Skłodowskiej. Poczytaj sobie o tym, może jest to jakieś rozwiązanie Twojego problemu

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.