Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Podwójny podbródek i gruba szyja - jaki zabieg?

Anonim
ffar
Toruń · Utworzono: 13 mar 2021 · Ostatnia odpowiedź 28 kwi 2021

Witam serdecznie. Od długich lat mam problem z podwójnym podbródkiem i grubą szyją. Mam 32 lata, 177cm wzrostu i ważę aktualnie 75kg. Nie jest jednak to istotne, ponieważ czy mam 70 czy 80kg efekt podbródka jest taki sam. Konsultowałam się z dwoma lekarzami, którzy stwierdzili, że mam nie tylko tłuszcz ale i wiotką skórę, w związku z czym zrobiłem zabieg naciągania skóry laserem, który rzekomo miał załatwić sprawę. Rzeczywiście efekt ogólny był zadowalający, natomiast kwestia podbródka nie zmieniła się w nawet najmniejszym stopniu. Innym razem zasugerowano liposukcję laserową, która nie tylko usuwa tłuszc0,z ale i naciąga skórę. Szukam porad, ponieważ chcę się pozbyć tego defektu, który wpływa bardzo negatywnie na mnie.

2 komentarze

Reklama
  • Lek. Piotr Turkowski

    · 28 kwi 2021

    Szanowny Panie,
    zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej.
    Pozdrawiam.

  • dr Wiesław Bieńkowski

    · 14 mar 2021

    Stosujemy na takie dictum zabieg z użyciem Body Tite - nieduży koszt i nieduży zabieg, a efekty zadowalające. Polega to na zastosowaniu RF ale przy użyciu urządzenia o dość zaawansowanej konstrukcji. Zapraszam!

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.