Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Asymetria piersi, czy liposukcja jest rozwiązaniem?

Anonim
anonymous299610
Gdańsk · Utworzono: 26 lip 2022

Dzień dobry, mam lekką asymetrię piersi. Lewa ma miseczkę D, prawa C. Nie jest to na tyle duża asymetria, ani na tyle duże piersi, żebym kiedykolwiek chciała poddać się operacji redukcji piersi (powiększenie mniejszej też nie wchodzi w grę, bo i tak moim zdaniem są za duże, jak na moją figurę, jestem bardzo szczupła). Ale posiadanie symetrycznych piersi bardzo ułatwiłoby mi kupowanie i noszenie bielizny. Teraz tak naprawdę wszystkie staniki oprócz sportowych nie leżą na mnie dobrze. Dlatego zastanawiałam się, czy liposukcja, po której są małe blizny, albo np. lipoliza na większej piersi byłaby jakimś rozwiązaniem? Nie widzę takiej opcji nigdzie w ofertach klinik, ale nie wiem czy to dlatego, że to niewskazane, czy może po prostu pomniejszanie piersi jest niepopularne? Czy są jacyś lekarze, którzy mają w tym temacie doświadczenie? Najlepiej z okolic Gdańska?

0 komentarzy

Reklama

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.