Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Wywinięte usta, metoda wachlarzowa

Anonim
ddattyv
Wrocław · Utworzono: 23 cze 2024

Witam, w marcu 2024 powiększyłam usta. Zabieg robiła doświadczona osoba, która również szkoli inne osoby w gabinecie. Chciałam jak najbardziej naturalny efekt na płasko. Ze względu na to, że w lipcu 2023 powiększyłam usta, zrobiły się grudki i migracja poza czerwień wargową przez podanie 1,1 ml na raz. W listopadzie 2023 miałam rozpuszczany kwas. Teraz mam 0,8 ml, podane w dwóch zabiegach, by nie zrobiła się migracja. Kontaktowałam się z osobą, która wykonywała zabieg, ponieważ stworzyło mi się wywinięcie, który powoduje dziwny cień i nie wygląda to ładnie w nienaturalnym świetle. W prawym kąciku górnej wargi zrobił mi się taki dziwny wachlarz, który tworzy nierówną linię. Co z tym zrobić? Czy to migracja? Usta miały być na płasko, a one odstają od twarzy… Powiedziano mi, że wykonano na mnie metodę wachlarzową, czym ona się charakteryzuje? Czy to normalne, że przez tą metodę mam takie wywinięcie? Czy to zniknie? (strzałki pokazują ten wachlarz w kąciku)

0 komentarzy

Reklama

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać