Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Opuchnięte powieki po plastyce powiek górnych

Anonim
Aga098
Warszawa · Utworzono: 12 lip 2020 · Ostatnia odpowiedź 18 lip 2020

Ponad 3 tygodnie temu (dokładnie 3,5) robiłam korektę powiek górnych. Oczy cały czas mam spuchnięte, rano to jakiś koszmar :(. Ponadto mam wrażenie, że lekarka zszyła "na zakładkę" w kącikach powiek - jest zgrubienie i powieka załamuje się podwójnie. Miało być pięknie i fajnie - jest słabo :(. Smaruję maścią na blizny - contractubex. Co do opuchlizny - lekarka mówi, że chłonka się nie wchłonęła - tylko informacja, że powinna się wchłonąć do 3 miesięcy jest mało zadowalająca :( Ogólnie - nie jestem zadowolona :(

2 komentarze

Reklama
  • Anonim
    Aga098
    18 lip 2020

    Byłam:(. Mam czekać do 3 miesięcy. Nie wygląda to fajnie, bo zrosty w kąciakach oczu są coraz większe. Poczekam miesiąc i znów pójdę, ale moim zdaniem bez korekty się nie obędzie. Aczkolwiek nie wiem, czy chcę robić korektę u tej lekarki:(.

  • Anonim
    EstheticonModerator
    15 lip 2020
    Najlepszy komentarz

    Cześć Aga098 😉 Czy byłaś na wizycie kontrolnej? Jakie informacje uzyskałaś od specjalisty? Pozdrawiam!

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama