Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Niezbyt udana korekta nosa: nos duży - bez kształtu

Anonim
Masza333
Piekary Śląskie · Utworzono: 2 lip 2020 · Ostatnia odpowiedź 10 sty 2021

3 lata temu przeszłam całkowitą korektę nosa. Nos był długi, opadający z garbkiem. Był szczupły. Zdecydowałam się na Panią chirurg, ponieważ miała bardzo dobre opinie. Nie miałam specjalnych wymagań, chciałam, aby nos nie miał garbka i był dopasowany do mojej twarzy. Pani doktor obiecała mi, że nos będzie ładny. W efekcie narobiła przeszczepów tak, że nos wydaje się większy. Faktycznie jest prosty, ale jest nadal długi, szerszy i końcówka moim zdaniem jest niedopracowana. Czubek nosa opada. Chociaż jest tam wstawiony graft. No trudno nie udało się. Zastanawia mnie tylko, czy istnieje opcja dopracowania samej końcówki, wymodelowania i skrócenia czubka?

4 komentarze

Reklama
  • Anonim
    MarcinWojtx
    10 sty 2021

    Wygląda normalnie.

  • Anonim
    Iwona4
    23 paź 2020

    Nie widzę nic dziwnego, nos jest ładny moim zdaniem, nie ruszałabym go już

  • Anonim
    Vicka
    30 wrz 2020

    Moim zdaniem wygląda to całkiem ok, nie zwróciłabym uwagi na to, o czym piszesz - ładny nosek :) Ale widzę, że jesteś z Piekar - niedaleko możesz pojechać na konsultację do dr Olender, podpytać. Moim zdaniem jest świetna.

  • Anonim
    EstheticonModerator
    15 lip 2020

    Cześć Masza333 :) Co Twoje otocznie sądzi o nowym nosie? Jak oceniają efekt? :)

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama