Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Korekta nosa proszę o pomoc

Anonim
Sandra_Smoron
Dębica · Utworzono: 6 lip 2021 · Ostatnia odpowiedź 21 lip 2021

Witam, bardzo chciałabym dokonać korekty swojego nosa, jest on garbaty, przy uśmiechu mocno opada w dół co wyglada bardzo nieestetycznie. Dołączam zdjęcie, proszę mi powiedzieć jaka operacja jest tu konieczna? Części chrzestnej czy kostnej? Jaki byłby to koszt?

2 komentarze

Reklama
  • Anonim
    tomkontakt24
    21 lip 2021
    Najlepszy komentarz

    Witam! Zdecydowanie polecam dr Szychtę z Gdańska. Fachowiec pierwszej kategorii. Naprawde warto zaufać jego doświadczeniu. Gdyby Pani potrzebowała jakichkolwiek dodatkowych informacji odnośnie zabiegu, ceny, przebiegu gojenia sie rany, służę pomocą. Pozdrawiam

  • Anonim
    norkowska34
    20 lip 2021

    Sandra, tak naprawdę dopiero na konsultacji się tego dowiesz :( Ja też próbowałam zasięgnąć porady wcześniej odnośnie ceny, a końcowa była całkiem inna, bo wiele czynników się na to składa. Umów się najlepiej na dwie lub trzy konsultacje i będziesz wtedy wiedziała, czy robić nos czy zostawić. Ja tak zrobiłam. Poszłam na dwie, ale w efekcie patrząc też na opinie i zdjęcia zdecydowałam się na Dominika Boligłowę. nie wiem, skąd jesteś, ale on przyjmuje w Krakowie. Ja sobie przy okazji miasto zwiedziłam. Oczywiście nie po zabiegu tylko konsultacji.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama