Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Korekta nosa kwasem hialuronowym w młodym wieku.

Anonim
djjjjjjjjeded
Warszawa · Utworzono: 13 maj 2022 · Ostatnia odpowiedź 22 sie 2022

Witam. Mam 15lat i chciałabym wykonać korektę nosa kwasem hialuronowym. Czytałam dużo o tym w internecie i większość ludzi odradza ten zabieg w takim wieku. Jednak czy jest szansa, aby lekarz po konsultacji stwierdził, że można wykonać zabieg? A może istnieje jakieś inne rozwiązanie mojego problemu? Mam na nosie małego garba. Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź:)

1 komentarz

Reklama
  • Anonim
    teresaos
    22 sie 2022

    Ja zawsze uważam, że chirurgiczne rozwiązania powinny być raczej ostatecznością. Jest teraz wiele różnych alternatyw na rynku, jak chociażby biostymulatory, które pną się w górę i pacjenci coraz częściej je wybierają. Gdy chciałam wykonać korektę brody to poszłam najpierw w wolumetrię. Zalety są dwie. Po pierwsze, mniejsze koszty. Po drugie, mniejsza inwazyjność. Osobiście polecam warszawską klinikę L’experta, a zwłaszcza dr. Marka Wasiluka. Jest świetnym specjalistą. Na pewno ci doradzi w taki sposób, aby dobrać ci indywidualną drogę do uzyskania perfekcyjnego wyglądu nosa.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama