Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Korekta chrzęstna zadartego nosa - wydłużenie nosa

Anonim
Anonim
Kraków · Utworzono: 16 lis 2022 · Ostatnia odpowiedź 23 lis 2022

Witam. Czy jest możliwość wydłużenia zadartego nosa? Czubek nosa jest mocno zdarty i to bardzo nie pasuje do mojej twarzy. Dodam, że przeszłam operację nosa, gdzie celem było zmniejszenie garbu, natomiast został zrobiony też czubek. Mam widoczne dziury w nosie, pociągłą twarz, a z profilu również wygląda to źle. Mój nos był długi i miał garbka, natomiast jego długość mi odpowiadała i podobała się. A teraz jest gorzej niż przed operacją. Czy jest możliwość "opuszczenia" nosa w dół? Usunięcie zadarcia i wydłużenie? Chciałabym to naprawić. Bardzo proszę o odpowiedź.

3 komentarze

Reklama
  • Anonim

    Anonim

    23 lis 2022

    Czy znasz doktora, który jest w stanie coś takiego naprawić? Orientujesz się w tym temacie?

  • Anonim
    Baska7
    23 lis 2022
    Najlepszy komentarz

    Mam dokładnie ten sam problem :( po operacji nie mam garba na nosie, ale czubek jest tak zadarty i dziurki mocno widoczne, że wyglądam karykaturalnie. Przed operacją wyglądałam dużo lepiej.

  • Anonim
    ZoePolka
    17 lis 2022

    Mam tak samo i co teraz z tym zrobić? Gdzie szukać pomocy

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama