Utwórz wątek

Wątki w kategorii Anti-aging

Nie możesz zatrzymać upływu czasu, ale możesz walczyć z jego oznakami. Tutaj znajdziesz porady i zabiegi anti-aging, które pomogą Ci zachować młody wygląd

Czerwona twarz po zabiegach IPL

kasia360116
· Utworzono: 11 kwi 2016 · Zaktualizowano: 9 cze 2020

Sz. P. Jestem zrozpaczona i prosze o pomoc lekarzy na tym forum.

30 wrzesnia 20015 roku mialam robiony zabieg ipl na twarz (mam skore naczynkowa), o ktorym sie tak duzo robrego naczytalam i nie zauwazylam poprawy ani na lepsze ani na gorsze. Po dokladnie 3 miesiacach poszal drugi raz na zabieg (lekarz zalecil 3 do 5 zabiegow). Po zabiegu przez 7 dni bylo wszystko dobrze gdy nagle 8 dnia skora twarzy zrobila sie starasznie czerwona i od tego czasu zaczela sie gehenna. Mam strasznie poddrazniana twarz juz od 3 miesiecy. Lekarze rodzinni nie widza problemu w moim problemie, jeden lekarz powiedzial, ze teraz nabralam przynajmiej koloru. A ja cierpie i fizycznie i psychicznie, odmawiam jakichkolwiek spotkan, gdziekolwiek nas zapraszaja to zawsze mowie nie, z obawy przed burakiem na twarzy. Prosze powiedziec czy to jest normalne i czy mozna to leczyc.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

1 komentarz

• Abeta2323
    9 cze 2020

Kasiu a napisz mi jak twoja skóra wyglądała. Pół roku później, czy zauważyłaś opada nie owali, obniżone kąciki, istnieje sucha skórę zmarszczki

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać