Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

ginekomastia uk szukam lekarza

Anonim
jaro
· Utworzono: 10 lut 2012 · Ostatnia odpowiedź 29 lip 2012

witam szukam lekarza w uk mam problem z ginekomastia tak mysle ze to ona .. i potrzebuje porady a jak wyjdzie najgorsze zabiegu....prosze o kontakt kto wie o dobrej klinice lub lekarzu london lub manchaster a w sumie obojetne aby uk

7 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    bahtek86
    29 lip 2012

    też przerabiałem szukanie lekarza w UK. I doszedłem do wniosku że to nie ma sensu bo cena taka że masakra (nie pamiętam ile bo to było rok temu), a poza tym obcy język, czegoś nie zrozumiem, albo coś i darowałem sobie. Będę leczył to świństwo w Polsce.

  • Anonim
    gosc107859
    17 lip 2012

    w uk ciezko znalesc fachowca w tej dziedzinie ,dobrze wiemy jacy sa tu lekarze kilka klas troche praktyki i jest wielkim lekarzem a wiedzy zero,chyba jest inaczej w polsce ale moze sie myle prosze o kontakt ************ jak by ktos cos znalazl

  • Anonim
    gosc107859
    17 lip 2012

    dokonczenie postu wyzej cos mi przerwalo,

  • Anonim
    gosc107859
    17 lip 2012

    CZESC,mam tez chyba ten sam problem ,mam 16 lat i troche sie wstydze isc do lekarz czy mozecie mi przeslac jakies fotki abym sie przekonal czy rzeczywiscie jest to ta GINEKOMASTIA ,jesli tak no to musze isc do lekarza,tylko widzicie panowie jak jest z tymi lekarzami w

  • Anonim
    hen
    6 lip 2012

    I co kolego udalo ci sie cos znalesc ? mieszkam w bradford i mam podobny problem - wole zrobic to tu niz w polsce, odezwij sie jak sie udalo - moje gg : ************

  • Anonim
    jaro
    10 lut 2012

    dziekuje za propozycje ale przystane na angli.. blisko domu i nie musze tluc sie po loniskach

  • Euroklinika

    · 10 lut 2012

    Może warto rozważyć wykonanie zabiegu w Polsce? Zapraszamy na konsultację i zabieg do EUROKLINIKI w Katowicach. Szybko, fachowo, bezpiecznie.

    ul. *********
    ***********
    tel. *********
    **************
    **********

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.