Lifting twarzy czy ktoś robił

Miki1954
Poznań · Utworzono: 9 lis 2021 · Zaktualizowano: 17 lis 2021

Chcę wykonać lifting twarzy i chce poznać opinie tych co już się zdecydowali to zrobic. Napiszcie proszę bo naprawdę się obawiam. Jest wiele wiadomosci o zabiegach medycyny estetycznej operacji nosa piersi a o liftingu twarzy nie mogę nic znalezc. Mariola

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

2 komentarze

• Miki1954
    17 lis 2021

Dziękuję bardzo. Myślałam o liftingu u doktora Artura Gromadzińskiego z Poznania, tylko nigdzie nie znalazłam o nim opinii, jeżeli chodzi o ten zabieg.

Jestem już po 60, więc myślę, że nici nie wchodzą w grę. Najbardziej przeszkadzają mi tzw."chomiki". Byłabym wdzięczna za każdą podpowiedź i opinię o Panu doktorze Gromadzińskim.

• DennisBielecki
    16 lis 2021
    Najlepszy komentarz

Czego się boisz? Nie ma bólu. Trochę bolesności. Najgorsze jest to, że przez miesiąc wyglądasz okropnie, a potem wszystko się układa. Zagojenie zajmuje 6-8 tygodni i sześć miesięcy, aby zobaczyć całkowite zmiany. Przede wszystkim ważne jest, aby znaleźć dobrego chirurga, który wykonał wiele, wiele zabiegów podobnych do tego, który chcesz mieć. To osoba, która wykona najlepszą pracę. Poproś o zdjęcia pracy chirurga wykonanej przez lata. Polecam chirurga z 10-15 letnią praktyką po przeszkoleniu specjalistycznym. Jestem lekarzem, który sam przeszedłem 2 liftingi. Kolejną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę, jest Twój wiek, nie zamieściłeś zdjęcia, więc nie jest jasne, co należy zrobić. Istnieją nowe metody napinania skóry, które mogą zrobić to, czego potrzebujesz. Na przykład Facetite, Morpheus8, HIFU, lifting nici. Są one znacznie mniej inwazyjne i mają krótki czas regeneracji. Facetite i Morpheus8 są niesamowite, ale w Polsce jest tylko 1-2 praktykujących.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać