Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Facelifting twarzy i szyi - jak długo blizy po zabiegu?

Anonim
toja
Lublin · Utworzono: 3 mar 2013 · Ostatnia odpowiedź 19 mar 2013

Chciałabym poddać się zabiegowi - Face lifting twarzy i szyi.Interesują mnie blizny po operacji. Czy zostaną widoczne, czy z czasem może zupełnie znikną.I kiedy można pokazać się ludziom? Bo niestety w moim przypadku o zabiegu będę wiedziała tylko ja. Ponieważ rodzina tego nie akceptuje, więc nie może dowiedzieć się o tym.Dodam, że mam 58 lat.Też proszę o podpowiedż co do chirurga, który zrobiłby to najlepiej.Miasto nieważne.

7 komentarzy

Reklama
  • dr Jerzy M. Chęciński

    · 19 mar 2013

    Szanowna Pani,

    proszę nie miec pretensji o zdawkowe wypowiedzi ponieważ konsultacja przez internet to nie jest konsultacja. Wyczerpujących odpowiedzi można udzielic dopiero po rozmowie i zbadaniu pacjentki. Natomiast podstawowe informacje dotyczące zabiegu i kosztów znajdują się na stronie internetowej.
    Pozdrawiam i polecam swoje usługi.

    Dr Jerzy Chęciński
    Specjalista Chirurgii Plastycznej


    Gabinet Chirurgii Plastycznej
    dr Jerzy Chęciński
    ***********
    ******
    tel. ******
    mobil: ********
    e-mail: ***********
    **********

  • Anonim
    toja
    18 mar 2013

    Cud nie zdarzył się. Myślę, że wybiorę jednak doktora Kobusa.Zauważyłam, że wyczerpująco odpisują tylko Ci lekarze, którym zależy na tym, aby mieć pacjenta. Dobry lakarz jeśli odpisze, to bardzo zdawkowo. Szkoda, że tak jest.

  • Anonim
    toja
    7 mar 2013

    od toja do Marioli.
    Myślę, że miałaś mniej nawisów, a moze wcale. Ja mam i to mi przeszkadza. Ale wysłałam zdjęcia do różnych lekarzy i czekam na odpowiedzi. Troczę liczę na cud, że może jednak ktoś zaproponuje mi jakiś rewelacyjny zabieg bez skalpela. Pozdrawiam.

  • Anonim
    toja
    7 mar 2013

    od toja do mariaz.
    Dziękuję za odpowiedz. Bardzo podziwiam wszystkie dziewczyny w moim wieku za zdecydowanie. Ciągle mi jednak tego brakuje. Ale nadal myślę o zabiegu, tylko jeszcze nie wiem gdzie. Popatrzę na Gdańsk, tam, gdzie polecała Tereska.Nic nie wiem na ten temat.Do Bangkoku nie pojadę, bo tam tym bardziej nikogo nie znam.

  • Anonim
    Mariola194284
    6 mar 2013
    Najlepszy komentarz

    Witam,
    ja nie zdecydowałam się jednak na pełen lifting twarzy - obawiałam się bowiem blizn i bólu, a poza tym miałam bardzo podobną sytuację - rodzina nie chciała słyszeć o żadnej operacji. tak długo szukałam innych rozwiązań aż w końcu znalazłam zabieg Ulthera na który się zdecydowałam. I jestem bardzo zadowolona z efektów. Sam zabieg trwał może 45 min - zero szwów, zero rekonwalescencji a efekty jak po liftingu. Może zabieg do najprzyjemniejszych nie należy ale wytrzymałam. Robiłam to u doktora Rybaka w Warszawie. Z tego co pamiętam na tym portalu właśnie znalazłam film doktora z zabiegu ulthera. Pozdrawiam Mariola

  • Anonim
    mariaz99965
    5 mar 2013

    Jestem Twoja rowiesniczka,facelifting robilam w Bangkoku,przez pierwsze 2tyg.jestes opuchnieta a siniaczki schodzily okolo5tyg.Ale warto bylo,jestem zadowolona.

  • Anonim
    teresa
    5 mar 2013

    Ja mialam robiony taki zabieg w maju 2012.Zeby sie szybciej goilo to zrobilam zlota maske tydz. przed zabiegiem (24k zloto wtloczone pod skore )nie mialam duzych siniakow, ktore zazwyczaj sa widoczne przez 2-3 tyg.Blizny ( rozowe )sa widoczne przez pare miesiecy ale mozna im pomoc zblednac uzywajac kremu na blizny no laser.
    Jestem w tym samym wieku i dlatego dziele sie swoim doswiadczeniem.
    No i jest bardzo wazne dobrze odzywic swoj organizm i pozbyc sie zbednych kg. jesli sa takie.
    zabieg zrobilam w Gdansk-Oliwa na Tetmajera 3.Perfect Medica.
    powodzenia
    Teresa

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama