Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Wybrzuszenie nad pępkiem po pełnej plastyce brzucha.

Anonim
Eswwy
Wrocław · Utworzono: 3 mar 2016 · Ostatnia odpowiedź 19 lut 2019

Witam, jestem 3 tygodnie po pełnej plastyce brzucha. Wszystko goi sie super ale nad pępkiem jest spore wybrzuszenie które przy ucisku boli. Czy taki obrzęk jest normalny? Rozmawiałam ze swoim operatorem i kazał czekać. Jaka może być przyczyna takiego wybrzuszenia?

7 komentarzy

Reklama
  • Anonim
    Ania781268
    19 lut 2019

    Uff dziękuję bardzo ? wobec tego czekam mam nadzieję u mnie będzie tak jak u Ciebie ?

    Jeszce raz dziękuję!
    Pozdrawiam Ania

  • Anonim
    Eswwy
    19 lut 2019

    Nie pamietam ile nosiłam pas ale chyba miesiąc. Nie smarowałam. Spokojnie wchłonie się. Tak samo reagowałam więc nie martw sie tylko spokojnie zaczekaj.

    Pzdr
    Ewa

  • Anonim
    Ania781268
    19 lut 2019

    Bardzo dziękuję za odpowiedź. Jestem załamana... rana wygląda super i pepek też ale co z tego jak mam jajo nad nim i bardzo brzydko to wygląda. Lekarz mówi oczywiście że wszystko jest w porządku . Czy smarowałaś to czymś? I jeszcze jedno pytanie: ile nosiłaś pas po operacji?

  • Anonim
    Eswwy
    19 lut 2019
    Najlepszy komentarz

    tak, ustapiły ale po ok 6 m-cach.

  • Anonim
    Ania781268
    19 lut 2019

    Witam, czy dolegliwości ustąpiły? Mam podobny problem . Pojawił się trzy tygodnie po operacji i nadal występuję ( 10 tygodni po zabiegu).

  • dr Jerzy M. Chęciński

    · 3 mar 2016

    Witam,

    Najczęstszą przyczyną jest obrzęk , ale proszę poczekać do 2 miesięcy . Wtedy będzie można ocenic wstępnie.

    PGabinet Chirurgii Plastycznej
    dr Jerzy Chęciński
    ********

  • Lek. med. Janusz Jaworowski

    · 3 mar 2016

    Szanowna Pani,
    3 tyg po operacji a tym bardziej abdominoplastyki mogą utrzymywać się jeszcze dolegliwości i niepokojące pacjenta obawy, ale kontakt z operatorem jest najważniejszy w celu ich wyjaśnienia. Leczenie to nie tylko operacja ale też szczegółowa informacja, opieka, kontakt etc. proszę zawsze moich pacjentów o bezpośredni kontakt ze mną lub wizytę w przypadku niepokojących objawów zawsze są to wizyty bezpłatne. Myślę, że jest to ogólna zasada wśród chirurgów plastycznych. W tak wczesnym okresie po operacji proszę konsultować się z lekarzem który wykonał tę operację.

    Janusz Jaworowski
    ***************

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Chcemy Cię wysłuchać
Dołącz do dyskusji na forum Estheticon. Czekamy na Ciebie!
Reklama